203

مدیریت مجلات آسان تر از همیشه
مدیریت پژوهش خود را به ما بسپارید
ارتباط با مشتری هنر ماست
The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

final Journal Part 7

معرفی پایگاه اطلاعاتی ابسکو (EBSCO)


ابسکو (EBSCO) ناشر ژورنال نیست بلکه یکی از پیشتازان ارائه دهنده پایگاه‌های جستجوی آنلاین و کتاب الکترونیک برای کالج‌ها، دانشگاه‌ها، کتابخانه‌های عمومی، بیمارستان‌ها، مؤسسات درمانی، شرکت‌ها، مؤسسات دولتی و مدارس است که دسترسی آن را خریداری کرده‌اند. این پایگاه اسناد اطلاعاتی سایر ناشران را در یک جا جمع آوری کرده است. در این صورت دانشگاه‌ها می‌توانند بجای خریداری هر یک از این انتشارات با خریداری از این پایگاه اطلاعاتی، از مجموعه‌ی این انتشارات بهره‌مند گردند، شامل مقالات ،کنفرانس‌ها و گزارش‌ها است. این بانک اطلاعاتی بزرگ‌ترین بانک علمی چند منظوره تمام متن دنیاست که اختصاصاً برای مؤسسات تحقیقاتی و دانشگاه طراحی شده است.
پایگاه اطلاعاتی EBSCOدسترسی به اطلاعات بیش از ۱۰۰۰۰ هزار نشریه تمام متن به همراه خلاصه و نمایه بیش از ۴۰۰۰۰ هزار نشریه مختلف علمی را در حوزه‌های علوم اجتماعی، علوم انسانی، آموزش و پرورش، کامپیوتر، مهندسی، تجارت، و غیره را مهیا ساخته است. این بانک اطلاعاتی مقالات بیش از ۶۰۰ نشریه ادواری، به علاوه معرفی کتاب‌ها، گزارش‌ها و گفتگو با صاحب نظران را در حوزه کتابداری و اطلاع رسانی از سال ۱۹۶۰ تاکنون را پوشش می‌دهد. این بانک شامل بیش از ۵۰۰ نشریه در حوزه‌های آموزش و پرورش است که ۱۶۵ نشریه آن تمام متن می‌باشد و پایگاه اطلاعاتی ابسکو حدود ۲۰۱ بانک اطلاعاتی تولید کرده است، که در بین آن‌ها بانک‌های اطلاعاتی Academic Search Premier و Business Source Premier دارای اهمیت بیشتری بوده (البته از بین بانک‌های خریداری شده توسط دانشگاه‌های ایرانی) که تعداد عناوین اسناد آن‌ها (شامل ژورنال، مجلات، کتب و …) به بیش از ۱۱۰۰۰ عنوان می‌رسد. این پایگاه اطلاعاتی شامل ۲۲۶۰۵ عنوان ژورنال می‌باشد و قابلیت ارائه اطلاعات کتاب شناختی، چکیده، متن کامل، متن و تصویر را دارا می باشد.
این شرکت به بیش از ۳۷۵ هزار پایگاه داده جستجو ازجمله مدلاین و ۴۲ هزار کتاب الکترونیکی و کتاب صوتی، سرویس مدیریت اشتراک مجلات برای ۳۵۵۵ هزار مجله الکترونیک، سیستم‌های پشتیبانی تصمیم گیری تشخیصی برای پزشکان، منابع آموزشی هدفمند برای کارشناسان آموزش و توسعه، و آرشیوهای دیجیتال تاریخی مجهز است.

 

تعداد کلمات ادیت شده توسط ما تاکنون ..... 13.450.594

تعداد کلمات ترجمه شده توسط ما .....234.567

تعداد مجلات طرف قرارداد ..... 23

تعداد مشتریان ...... 453


برخی از مشتریان ما: 

موسسه تحقیقات و سرم سازی رازی

دانشگاه علوم پزشکی ایلام

دانشگاه علوم پزشکی قزوین

دانشگاه علوم پزشکی اراک

دانشگاه علوم پزشکی مازندران

دانشگاه علوم پزشکی بابل

دانشگاه علوم پزشکی مشهد

دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه