The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

مرکز خدمات پژوهشی در علوم پزشکی

مرکز خدمات پژوهشی در علوم پزشکی

موسسه علمی - پژوهشی ضامن سلامتی (ثبت 23675 - ثبت شرکت ها) عضو سازمان بهداشت جهانی (برروی تصویر کلیک نمایید) و همکار بسیاری از دانشگاه های علوم پزشکی کشور در زمینه ارایه خدمات آموزشی و اجرایی در پژوهش در علوم پزشکی می باشد. خدمات موسسه را در لیست زیر مشاهده نموده و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر از طریق تلفن و ایمیل با ما تماس حاصل نمایید. اين مرکز به پژوهشگران حوزه سلامت درطراحي، اجرا، تجزيه و تحليل و نگارش گزارش، يعني همه مراحل يک پژوهش ياري ميرساند. این موسسه تاکنون دهها مقاله در پایگاه های معتبری مانند Pubmed و ISI منتشر کرده  و در اصلاح پروپوزال های پژوهشی و انجام آنالیز آماری پیشرفته متخصصین ویژه ای دارد. همچنین این موسسه خدمات ویژه ای با مجلات و نشریات علمی از قبیل ترجمه و ویراستاری، اختصاص DOI و خروجی XML، تحلیل و اجرای نمایه سازی، صفحه آرایی و طراحی ارایه می دهد.

اين مرکز با رعايت کامل اصول اخلاق درپژوهش فعاليت مينمايد و پيش ازشروع کار تعهدنامه دو طرفه اي را با متقاضيان به امضاميرساندکه در آن حفظ حقوق معنوي پژوهشگران مورد تاکيدقرار ميگيرد و همچنين در مقابل پژوهشگر طرف قرارداد متعهد ميشود که داده هاي ارسالي ،بنيادي بوده وتوسط خود او توليد شده است. برای کسب اطلاعات درباره جزییات این خدمات لینک های زیر را ملاحظه نمایید:

خدمات نگارش علمی و مشاوره پژوهشی

خدمات ویژه نشریات علمی

 


براي آگاهي از تعرفه ها و انجام هر يک از مواردبالا از طریق بالای همه صفحات وبسایت , سفارش ویادرخواست خود را ثبت نمایید و يا با شماره تلفن زير تماس حاصل نماييد:

تلفن تماس: 8414499-513

ایمیل:این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 IMG 0273

تعداد کلمات ادیت شده توسط ما تاکنون ..... 13.450.594

تعداد کلمات ترجمه شده توسط ما .....234.567

تعداد مجلات طرف قرارداد ..... 23

تعداد مشتریان ...... 453


برخی از مشتریان ما: 

موسسه تحقیقات و سرم سازی رازی

دانشگاه علوم پزشکی ایلام

دانشگاه علوم پزشکی قزوین

دانشگاه علوم پزشکی اراک

دانشگاه علوم پزشکی مازندران

دانشگاه علوم پزشکی بابل

دانشگاه علوم پزشکی مشهد

دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه