203

مدیریت مجلات آسان تر از همیشه
مدیریت پژوهش خود را به ما بسپارید
ارتباط با مشتری هنر ماست
The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

ویراستاری انگلیسی


یکی از بزرگترین دلایلی که بسیاری از مقالات از طرف مجلات رد می شوند، زبان انگلیسی ضعیف آنها می باشد. اما چرا این اتفاق رخ می دهد؟ حتما برای بسیاری این سوال پیش آمده است که متن مقاله خود را بارها مرور کرده و متعجب می شوند که چرا مقاله آنها بارها و بارها رد میشود در حالیکه کار علمی خوبی انجام شده و نتایج جالبی اخذ شده است.

جواب خیلی آسان است، یافته های علمی به صورتی نوشته شده اند که برای خواننده یا ادیتور مجله انگلیسی زبان قابل فهم نمی باشد. به همین دلیل مقاله مورد پذیرش قرار نمی گیرد. برای یک نویسنده که زبان اصلی وی انگلیسی نباشد بسیار سخت است که بتواند متنی را به صورت قابل فهم برای مجله انگلیسی بنویسد زیرا او به زبان مادری خود و نه به انگلیسی فکر میکند و از قواعد دستوری و گرامی خود تبعیت می کند و طبیعتا نمی تواند که به روش و شیوه انگلیسی اصیل بنویسد و به همین دلیل است که در این موسسه این کار برای بسیاری مجلات و اشخاص صورت میگیرد تا با ارسال متون دقیق و روان بتوانند به سرعت از مجلات پذیرش بگیرند و مقالات خود را به زبان انگلیسی اصیل ارائه دهند. در ادامه یک متن نمونه ادیت شده را ملاحظه نمایید و در صورت تمایل به ارسال کار از طریق سیستم ثبت سفارش موسسه اقدام نمایید و یا با ما تماس بگیرید تا برای عقد قرارداد برای مجله دانشگاهی شما مذاکره ای داشته باشیم. لیست بلندبالای مجلات طرف قرارداد ما نشاندهنده اهمیت کار برای ما می باشد.

sample edit

اما ما این خدمات را با قیمت رقابتی و مناسب انجام می دهیم به نرخ های ما توجه نمایید:

ادیت انگلیسی با تضمین پذیرش از سوی مجله به ازای هر واژه 110 تومان

ترجمه فارسی به انگلیسی همراه با ادیت با تضمین پذیرش به ازای هر واژه 120تومان

با خیال آسوده با ما تماس بگیرید

ضامن سلامتی عضو رسمی سازمان COPE سازمان جهانی اخلاق در پژوهش می باشدروی تصویر کلیک نمایید.


 برای ارسال آزمایشی، یک صفحه از کار خود را به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ارسال نمایید تا به طور رایگان آن را برای شما ویرایش کنیم.


تعداد کلمات ادیت شده توسط ما تاکنون ..... 13.450.594

تعداد کلمات ترجمه شده توسط ما .....234.567

تعداد مجلات طرف قرارداد ..... 23

تعداد مشتریان ...... 453


برخی از مشتریان ما: 

موسسه تحقیقات و سرم سازی رازی

دانشگاه علوم پزشکی ایلام

دانشگاه علوم پزشکی قزوین

دانشگاه علوم پزشکی اراک

دانشگاه علوم پزشکی مازندران

دانشگاه علوم پزشکی بابل

دانشگاه علوم پزشکی مشهد

دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه