203

مدیریت مجلات آسان تر از همیشه
مدیریت پژوهش خود را به ما بسپارید
ارتباط با مشتری هنر ماست
The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

مرکز خدمات پژوهشی در علوم پزشکی

موسسه علمی - پژوهشی ضامن سلامتی (ثبت 23675 - ثبت شرکت ها) عضو سازمان بهداشت جهانی (برروی تصویر کلیک نمایید) و همکار بسیاری از دانشگاه های علوم پزشکی کشور در زمینه ارایه خدمات آموزشی و اجرایی در پژوهش در علوم پزشکی می باشد. خدمات موسسه را در لیست زیر مشاهده نموده و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر از طریق تلفن و ایمیل با ما تماس حاصل نمایید. اين مرکز به پژوهشگران حوزه سلامت درطراحي، اجرا، تجزيه و تحليل و نگارش گزارش، يعني همه مراحل يک پژوهش ياري ميرساند. این موسسه تاکنون دهها مقاله در پایگاه های معتبری مانند Pubmed و ISI منتشر کرده  و در اصلاح پروپوزال های پژوهشی و انجام آنالیز آماری پیشرفته متخصصین ویژه ای دارد. همچنین این موسسه خدمات ویژه ای با مجلات و نشریات علمی از قبیل ترجمه و ویراستاری، اختصاص DOI و خروجی XML، تحلیل و اجرای نمایه سازی، صفحه آرایی و طراحی ارایه می دهد.

اين مرکز با رعايت کامل اصول اخلاق درپژوهش فعاليت مينمايد و پيش ازشروع کار تعهدنامه دو طرفه اي را با متقاضيان به امضاميرساندکه در آن حفظ حقوق معنوي پژوهشگران مورد تاکيدقرار ميگيرد و همچنين در مقابل پژوهشگر طرف قرارداد متعهد ميشود که داده هاي ارسالي ،بنيادي بوده وتوسط خود او توليد شده است. برای کسب اطلاعات درباره جزییات این خدمات لینک های زیر را ملاحظه نمایید:

خدمات نگارش علمی و مشاوره پژوهشی

خدمات ویژه نشریات علمی

photo 2017 08 12 09 34 48

 


براي آگاهي از تعرفه ها و انجام هر يک از مواردبالا از طریق بالای همه صفحات وبسایت , سفارش ویادرخواست خود را ثبت نمایید و يا با شماره تلفن زير تماس حاصل نماييد:

تلفن تماس: 8414499-513

ایمیل:این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

 • دپارتمان ویراستاری

  ویراستاری انگلیسی یکی از مهمترین بخش های انتشار یک پژوهش است. اگر نتوانیم دقیق و صحیح بنویسیم، موفق به انتشار نتایج کار خود نخواهیم شد. دپارتمان موسسه ویراستاری انگلیسی مقالات را دقیق، حرفه ای و براساس اصول نگارش علمی انجام می دهد موسسات زیادی کار ویراستاری انگلیسی را انجام می دهند. اما اینکه این کار توسط افرادی صورت بگیرد که به ویراستاری متون علمی پزشکی تسلط داشته باشند. ویراستاران ضامن سلامتی ماهانه بالغ بر 400 هزار کلمه را ویراستاری می کنند و تسلط خاصی بر این حوزه علمی دارند.
 • دپارتمان صفحه آرایی و طراحی علمی

  صفحه آرایی و چیدمان مقالات علمی بسیار حرفه ای و دقیق باید انجام بشود زیرا نتایج یک پژوهش در حال انتشار است. در همین راستا دپارتمان طراحی علمی موسسه به صورت حرفه ای و دقیق با استفاده از آخرین نرم افزارهای روز این مهم را انجام می دهد صفحه آرایی و طراحی مجلات در پذیرش مجله در پایگاه های نمایه سازی معتبر جایگاه ویژه ای دارد و در صورت عدم رعایت به آسانی درخواست مجله برای نمایه شدن در پایگاه های معتبری مانند ISI رد می شود. لذا سردبیران باید کار طراحی و چیدمان مقالات خود را به موسسات حرفه ای بسپارند و این مساله در جهان علمی بسیار رایج است. .
 • دپارتمان پلاژیاریسم و اصلاح نهایی

  سرقت ادبی و پلاژیاریسم به کررات برای مجلات و نویسندگان ایجاد اشکال می نمایند. زیرا به راحتی ممکن است میزان تکراری بودن متون یک مقاله از حد مجاز حدود 25 درصد افزایش یافته و مصداق پلاژیاریسم پیدا نماید. اما چگونه می توان از این مهم جلوگیری کرد. بسیاری مجلات ونویسندگان از سامانه های آنلاین رایگان استفاده می کنند، در حالیکه شواهد نشان می دهد که این ابزارها نه تنها چندان که باید و شاید دقیق نیستند، بلکه متون مربوطه را نیز در خود ذخیره می نمایند. لذا توصیه می شود فقط از سامانه های رسمی استفاده نموده و برای پارافریز از موسسات معتبر کمک گرفته شود.
 • دپارتمان نگارش علمی

  تهیه گزارش مناسب از یک پژوهش انجام شده بسیار دشوار و سخت است و امروزه بسیاری از پژوهشگران در تهیه گزارش نهایی پژوهش خود در قالب پایان طرح و مقاله نیاز به مشاوره و کمک دارند. در همین راستا دپارتمان نگارش علمی موسسه به مشتریان خود، مشاوره حرفه ای در زمینه شیوه تهیه گزارش پژوهش ها را ارائه داده و در تهیه و ویرایش مقالات به ایشان کمک می نماید.
 • دپارتمان بازرگانی و فروش

  بخش بازرگانی و فروش موسسه، با اطلاع رسانی مستمر خدمات جدید، ارائه ایمیل های آموزشی و تماس با کارفرمایان در کنار گسترش گروه مخاطبان؛ موظف به کنترل کیفی خدمات ارائه شده نیز می باشد. اعتقاد ما این است که رضایت مشتریان و کارفرمایان، تنها علتی است که می تواند موسسه را پابرجا نگه دارد . لذا کلیه تلاش ما بر گسترش فروش مبتنی بر احترام و رضایت مستمر متمرکز می باشد.
 • امور اداری

  همکاران بخش اداری موسسه هر روز از ساعت 8 الی 16 پاسخگوی سوالات مشتریان و کارشناسان مجلات هستند و پیگیری امور مختلف اعم از ارجاع کارها و تحویل آنها به کارفرما را پیگیری می کنند. احترام، خوش خوش قولی و نظم ارزش های اساسی ما در اداره امور کاری می باشند.
 • مدیریت و مشاور ارشد

  موسسه ضامن سلامتی توسط پژوهشگران حوزه سلامت و به مدیرعاملی آقای محمد اسدی اداره می گردد . این موسسه دانش بنیان که از سال 1383 تاسیس شده است، عضو سازمان های بین المللی روش تحقیق و پژوهش است.
 • ثبت و چاپ مقالات

  یکی از دغدغه های بسیاری از پژوهشگران، دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه ها، انتشار نتایج پژوهش های خود در مجلات معتبر است. این کار امروزه به امری تخصصی تبدیل شده است، زیرا انتخاب مجله مناسب، پاسخ صحیح به داوری و بازبینی مقاله براساس نظرات داوران، مهارت زیادی را می طلبد که همکاران ما در این بخش به آن تسلط کامل دارند.
 • مشاوره و تجزیه و تحلیل آماری

  هر پژوهش مناسبی پس از گردآوری اطلاعات نیازمند آنالیز آماری و تجزیه و تحلیل اطلاعات می باشد. در همین راستا متخصصین آمار موسسه با تحویل گرفتن پرسشنامه ها کلیه تحلیل های آماری مربوطه را با نرم افزارهای آماری از جمله SPSS وSAS انجام داده و خروجی مناسب همراه با نمودارها، جداول و گزارش تحلیلی نتایج آماری را ارائه می دهند. در این بخش آمار پیشرفته از جمله داده کاوی ، رگرسیون و مدل سازی نیز انجام میگیرد.
 • نمایه سازی و Indexing

  نمایه سازی و ایندکس شدن مجلات دانشگاهی در پایگاه های علمی معتبری مانند ISI و مدلاین از جمله مهمترین اموری هستند که هر مجله ای باید به آن بپردازد. امروزه تعداد این پایگاه ها شاید به بیش از یکصد مورد برسد و در حالیکه تعداد اندکی از آنها معروف و دارای اعتبار خیلی زیاد هستند، اما بهرحال هرچه تعداد نمایه ها بیشتر باشد، میزان دیده شدن مجله در جهان علم بیشتر خواهد بود. این بخش از فعالترین بخش های موسسه است

تعداد کلمات ادیت شده توسط ما تاکنون ..... 13.450.594

تعداد کلمات ترجمه شده توسط ما .....234.567

تعداد مجلات طرف قرارداد ..... 23

تعداد مشتریان ...... 453


برخی از مشتریان ما: 

موسسه تحقیقات و سرم سازی رازی

دانشگاه علوم پزشکی ایلام

دانشگاه علوم پزشکی قزوین

دانشگاه علوم پزشکی اراک

دانشگاه علوم پزشکی مازندران

دانشگاه علوم پزشکی بابل

دانشگاه علوم پزشکی مشهد

دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه