درباره ما

موسسه علمی - پژوهشی ضامن سلامتی (ثبت 23675 - ثبت شرکت ها) عضو سازمان بهداشت جهانی و همکار بسیاری از دانشگاه های علوم پزشکی کشور در زمینه ارایه خدمات آموزشی و اجرایی در پژوهش در علوم پزشکی می باشد.

خدمات موسسه را در ادامه این وبسایت مشاهده نموده و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر از طریق تلفن و ایمیل با ما تماس حاصل نمایید. و یا از طریق دکمه ثبت سفارش به طور آنلاین ارسال درخواست نمایید.

اين مرکز به پژوهشگران حوزه سلامت درطراحي، اجرا، تجزيه و تحليل و نگارش گزارش، يعني همه مراحل يک پژوهش ياري ميرساند.

این موسسه تاکنون دهها مقاله در پایگاه های معتبری مانند Pubmed و ISI منتشر کرده  و در اصلاح پروپوزال های پژوهشی و انجام آنالیز آماری پیشرفته متخصصین ویژه ای دارد. همچنین این موسسه خدمات ویژه ای با مجلات و نشریات علمی از قبیل ترجمه و ویراستاری، اختصاص DOI و خروجی XML، تحلیل و اجرای نمایه سازی، صفحه آرایی و طراحی ارایه می دهد.

 
 

The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

بخش اول: ورود داده ها

 بخش اول: ورود داده ها

پس از نصب SPSS و انتخاب آیکن آن در desktop، در کادر محاوره باز شده گزینه Type in Data را انتخاب کرده و گزینه OK را کلیک کنید. ویرایشگر داده‌ها (SPSS Data Editor) پنجره اصلی در SPSS بوده که کلیه فرایند ورود اطلاهات و دستورات مربوط به آنالیزهای آماری و ترسیم نمودار در آن انجام می شود. در قسمت بالای این پنجره، منوهای File، Edit، View، Data، Transform، Analyze، Graphs، ...Help قرار دارند:

 

 

- در منوی Fileفرمان‌های مربوط به ایجاد فایل جدید، فراخوانی فایل های ذخیره شده، چاپ و ذخیره اطلاعات،

 

- در منوی Editفرمان‌های مربوط به ویراستاری اطلاعات (کپی، جایگزینی،...)،

 

- در منوی Viewدستورات مربوط به نمایش اطلاعات،

 

- در منوی Dataفرمانهای مربوط به تغییرات داده ها ازجمله مرتب سازی، ساختن متغیر جدید و ...،

 

- در منوی Transformفرمان‌های مربوط به تغییر مقادیر یک متغیر، محاسبه متغیر جدید براساس تابعی از متغیرهای موجود و ..،

 

- در منوی Analyzeفرمان‌های لازم برای اجرای تمامی آزمون‌ها و مدل‌های آماری،

 

- در منوی Graphsفرمان‌های مربوط به رسم نمودارهای مختلف،

 

وجود دارد.

 

در پنجره ویرایش داده‌ها، دو تب Data Viewو Variable Viewپایین صفحه سمت چپ وجود دارد. در تب Variable View متغیرها و در تب Data View مشاهدات ثبت می‌شود و در هر زمان تنها یکی از آنها در معرض نمایش است.

 

تب Variable View- در ستون Name نام متغیر، Type نوع متغیر (عددی، رشته ای، ..)، Decimal تعداد ارقام اعشار، Label توضیحات بیشتر، Missing مقادیر گمشده، Measure نوع متغیر (اسمی، رتبه ای، کمی) وارد می‌شود. بعد از وارد کردن اسم متغیر، سایر موارد بطور پیش فرض فعال می شوند. در ستون Values برچسب کدهای عددی بکار گرفته شده برای متغیرهای کیفی یا اسمی را تعریف می کنیم. با کلیک بر روی فلش این قسمت، پنجره ValueLabel باز می‌شود. در جعبه  value کد و در جعبه  labelبرچسب متناظر با آن وارد و OK را کلیک میکنیم.

 

 

تب Data View- این بخش صفحه گسترده‌ای جهت ورود اطلاعات بکار می رود. مشاهدات مربوط به هر آزمودنی (هر case) در یک سطر و مشاهدات هر متغیر در یک ستون قرار می‌گیرد. نام متغیرها در سر ستون ها و شماره پرسشنامه یا شماره آزمودنی معمولا به ستون اول اختصاص یابد.

 

ضامن سلامتی در نخستین کنگره بین المللی تغذیه در مشهد

مجلات

مجلات

ما صفر تا صد یک مجله دانشگاهی را برعهده گرفته و شما می توانید به آسانی فقط امور علمی مجله را مدیریت نموده و مابقی کارها را به ما بسپارید.
نگارش علمی و چاپ مقالات

نگارش علمی و چاپ مقالات

تبدیل نتایج یک پژوهش به مقاله و انتشار آن یکی از خدمات ما است که در آن تبحر فراوان داریم. پس با ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.
آمار و مشاوره پژوهشی

آمار و مشاوره پژوهشی

یکی از دشوارترین بخش های پژوهش انجام آنالیز آماری صحیح است. این کار را به متخصصین ما بسپارید و با اطمینان نتیجه پژوهش خود را دریافت کنید.
ویراستاری و ترجمه

ویراستاری و ترجمه

این مرکز با بکارگیری ویراستاران حرفه ای و آموزش ایشان یکی از قوی ترین تیم های ویراستاری مجلات در حوزه سلامت را در اختیار دارد.
بررسی پلاژیاریسم مقالات

بررسی پلاژیاریسم مقالات

این روزها وجود متون تکراری یا کپی شده در مقالات علمی با واکنش نامناسب مجلات روبرو می گردد. که منجر به رد و یا توبیخ نویسندگان انجامد. پس ریسک نکنید و مقالات خود را بررسی نمایید.
آموزش های تخصصی

آموزش های تخصصی

لیست آموزش های مورد نیاز پژوهشگران امروززه بسیار مفصل است. با چک کردن صفحه کارگاه های ما، در برنامه های حضوری و مجازی ما برای توانمندسازی پژوهشگران شرکت نمایید.
دریافت متن کامل  مقالات

دریافت متن کامل مقالات

یکی از نیازهای پژوهشگران امروزه دسترسی به متن کامل مقالات علمی است. برای این امر با ما تماس گرفته و در اسرع وقت متن کامل موردنیاز خود را با ایمیل دریافت نمایید.
ارتقای رتبه علمی پژوهشی

ارتقای رتبه علمی پژوهشی

ارتقای رتبه علمی، مهارتی حرفه ای در دنیای علمی امروز است که ابزارها و روش های متنوعی دارد، از سیستم هایی مانند researchGate گرفته تا محاسبه نمایه H. از ما بخواهید جایگاه شما را تعیین و ارتقا دهیم.

تعداد کلمات ادیت شده توسط ما تاکنون ..... 13.450.594

تعداد کلمات ترجمه شده توسط ما .....234.567

تعداد مجلات طرف قرارداد ..... 23

تعداد مشتریان ...... 453


برخی از مشتریان ما: 

موسسه تحقیقات و سرم سازی رازی

دانشگاه علوم پزشکی ایلام

دانشگاه علوم پزشکی قزوین

دانشگاه علوم پزشکی اراک

دانشگاه علوم پزشکی مازندران

دانشگاه علوم پزشکی بابل

دانشگاه علوم پزشکی مشهد

دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه