درباره ما بیشتر بدانید

شرکت ضامن سلامتی، در قالب یک شرکت بهداشتی درمانی در سال 1382 تاسیس گردید و از همان ابتدا وارد حوزه آموزش و پژوهش در سلامت گردید. این موسسه که چند سال بعد به دنبال تولیدنرم افزارهای آموزشی، و سامانه مدیریت مجله، به دایره  موسسات دانش بنیان ورود کرد و در طول سالهای فعالیت اش نرم افزارها، اپلیکیشن های فراوانی را تولید کرده است. اما در حوزه نشر علمی با در اختیار گرفتن مجلات دانشگاه های علوم پزشکی متعددی از جمله، مشهد، اراک، کرج؛ همدان، بابل، مازندران، زابل، لرستان و دیگر موسسات علمی کشور به یک ناشر علمی انحصاری درنشر مجلات علوم پزشکی مبدل گردید. موسسه ضامن سلامتی همکار سازمان بهداشت جهانی است و نام موسسه در وبسایت این سازمان درج شده است. همچنین موسسه عضو سازمان COPE، سازمان WAME، سازمان ICJME و همچنین ناشر علمی دارای دسترسی به PMC است.

دپارتمان اصلاح مراجع

دپارتمان اصلاح مراجع، راه حلی برای نمایش صحیح و دقیق رفرنس های مجلات و در نتیجه  محاسبه شدن دقیق تعداد ارجاعات و محاسبه صحیح رتبه علمی پژوهشگران است و این امتیار به مجلاتی تعلق میگیرد که کلیه مراجع مقالات منتشر شده از نظر صحت و دقت بررسی شده باشند.

دپارتمان آنالیز آماری

دپارتمان آنالیز آماری موسسه خدمات خود را به دانشجویان، پژوهشگران  و اعضای هیات علمی دانشگاه ها در خصوص انجام محاسبات آماری پیشرفته در حوزه آمار زیستی، رسم نمودارهای تخصصی و طراحی و اصلاح پرسشنامه های مناسب ارائه می دهد.

دپارتمان طراحی

دپارتمان طراحی موسسه با در اختیار داشتن کارشناسان ورزیده ومتبحر و آموزش ایشان، ویترینی زیبا برای هر مجله ارائه می دهد تا آثار علمی پذیرفته شده به زیبایی نمایش داده شوند و نمودی مناسب پیدا کنند. در این بخش علاوه بر طراحی صفحات؛ ارائه ماکت، ارائه XML و همچنین اصلاح تصاویر نیز ارائه می گردد.

دپارتمان ویراستاری

کارشناسان این دپارتمان ماهانه بیش از یکصد هزار کلمه از مجلات انگلیسی را ادیت می کنند. و ما فقط در حوزه تخصصی مجلات علوم پزشکی فعالیت می کنیم و این موسسه یک فرایند طولانی جذب و آموزش برای ویراستاران دارد و کلیه کارها زیر نظر مشاور ارشد موسسه که یک پژوهشگر ارشد با رتبه جهانی است انجام می شود.

دپارتمان اصلاح ساختار

دپارتمان اصلاح ساختار با بکارگرفتن پژوهشگران حرفه ای، به امر اصلاح ساختار و ویرایش علمی مقالات ارسالی از سوی مجلات و پژوهشگران اشتغال دارد و بهترین خروجی را برای چاپ مقالات در مجلات معتبر ارائه می دهد.

نمایش آمار

0
پروژه های
سالانه
0
پروژه
در ماه
0
تعداد
کارکنان
0
دانشگاه های
همکار

پروژه های در حال انجام ویژه

برخی از مهمترین پروژه های موسسه در زیر آمده است. این پروژه ها فقط بخشی از کارهای گسترده ای هستند که موسسه در ماه جاری ارائه نموده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

نمایه مجله لرستان در PubMed90%
ارسال ماکت 12 مجله برای سه ماهه چهارم85%
عقد قرارداد با دانشگاه های جدید94%

تیم مدیریتی موسسه ضامن سلامتی

مهناز شیردلسرویراستار
او با 5 سال سابقه کار می داند چگونه مقالات پزشکی را ویراستاری نماید که نظر هر داور سخت گیری را جلب نماید. و تاکنون شاید چند میلیون کلمه ویراستاری انگلیسی انجام داده است.
عاطفه طاهریانکارشناس ویراستاری و پارافریز
او می داند چگونه درصدپلاژیاریسم یک مقاله را از هر عددی به زیر ده درصد یعنی میزان مجاز برساند. او میلیون ها کلمه ادیت و بازنویسی مقالات علوم پزشکی را انجام داده است.
نازنین مرتضویکارشناس فروش و پشتیبانی
وی می تواند قراردادهای مناسبی را براساس نیاز هر مجله تنظیم و ارائه دهد و دقیق ترین پکیج ها را برای مجلات ارائه کند که بتوانند بهترین بسته خدمتی خود را دریافت نمایند.
ندا حسینیویراستار فارسی
وی تسلط مناسبی در ویراستاری متون فارسی علمی داشته و این مهارت را به مدد سالها کار در موسسه ضامن سلامتی کسب کرده است. در همین راستا کلیه مقالات منتشر در مجلات فارسی زیر نظر موسسه ابتدا توسط وی بررسی می شوند.
نیلوفر عرفانیپشتیبانی مشتریان
وی با 5 سال سابقه کار در این موسسه، از جزییات قراردادها و شیوه ارتباط با پژوهشگران و سردبیران مجلات آگاه است و مدیریت و هماهنگی بین کارکنان را برعهده دارد.
ثمانه حسینیکارشناس نشر مقالات
وی تسلط خاصی در اصلاح مراجع مقالات دارد و می تواند به راحتی خطاها و اشتباهات مراجع هر مقاله ای را برطرف نماید. از طرفی تبحر خاصی در شناسایی مجلات مناسب دارد وراه حل های دقیقی برای چاپ مقالات در مجلات ارائه می دهد.
زینب بیاتطراحی علمی مجلات
طراحی و صفحه آرایی مجلات توسط وی مدیریت می شود و وی ساختار گرافیکی ایده آل برای هر مقاله را طراحی و نظارت می نماید تا مجلات با یک ساختار ظاهری زیبا، بدون اشتباه و منظم بدون تفاوت بین شماره های مختلف منتشر شوند.
میترا محمدیویراستاری فنی
ویراستاری فنی مقالات علمی بسیار مهم است و یکی از مهمترین معیارها در کیفیت یک اثر علمی به شمار می رود. در این راستا این مساله بسیار مهمی است که مقالات منتشر شده در یک مجله دانشگاهی، دارای استانداردهای فنی یک مقاله علمی باشند.