راه ورود به دنیای بین المللی نشر

چگونه برخی مجلات بعد از یکسال در پایگاه هایی مانند PubMed نمایه می شوند اما مجلات دیگری بعد از ده سال همچنان سردرگم در نمایه های داخلی مانده اند. این هنری است که کارشناسان ما به شما می آموزند. پس با ما باشید. ما به شما خدمت ارائه نمی کنیم، ما به شما  می آموزیم و این آموختن شما را توانمند و ما را خوشنود می کند. ما به مجلات دانشگاهی راه ورود به دنیای نشر، باز کردن راه خودکفایی و کسب درآمد از نشر علمی را می آموزیم.

.......
slide1.png

Our Services

امروز موسسات اندکی خدمات حرفه ای به نشریات ارائه می دهند که به این آثار علمی امکان حضور در عرضه بین اللملی نشر را بدهند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

مجله پاسخگو

مجلات علمی سازمان های علمی کوچکی هستند که کار بسیار باارزش تولید علم را برعهده دارند و مشتریان ارزشمندی آنها پژوهشگران هستند، پس باید بدانیم چگونه این سازمان را مدیریت و اداره نماییم.

طراحی چشم نواز

طراحی گرافیکی یک مجله،می تواند آنچنان چشم نواز و جذاب باشد که خوانندگان را به پیگیری مقالات مجله علمی راغب نماید. و این کار گرافیست های پژوهشگر است که درموسسات علمی کار می کنند.

اصلاح ساختار و فرایندها

یک مجله مانند یک کارخانه، اگر فرایندها و راهبردهای صحیحی داشته باشد، می تواند محصولات خوبی ارائه بدهد و رشد نماید.

نمایه سازی مجلات

تشکیل پرونده نمایه سازی و ارسال به پایگاه های متعبر نمایه سازی به ظاهر کاری ساده اما در عمل دشوار است و ما از فوت و فن آن آگاهیم.

ما معمار مجلات هستیم

ما معماران خوبی برای مجلات علمی در حوزه علوم پزشکی و سلامت هستیم و به ترفندها و راه حل های رشد این مجلات آگاهیم. پس  می توانیم یک مجله علمی را به سرعت توسعه داده، در پایگاه های معتبر جهانی نمایه کنیم و به یک رشد علمی خوب و با رتبه جهانی بهبود یافته برسانیم. خدمات ما به صورت حرفه ای و در عین حال با قیمت های باورنکردنی ارائه می شوند، زیرا ما خود پژوهشگریم و رشد علمی کشور را خواهانیم.