شرکت ضامن سلامتی اقدام به راه اندازی سامانه ارتباط با مشتری نموده است. در این سامانه که به صورت آنلاین از طریق لینک انتهای این صفحه در دسترس قرار دارد، مشتریان و مجلات دانشگاهی طرف قرارداد می توانند با استفاده از سامانه مربوطه اقدام به ارسال کارهای خود نمایند.  سامانه بر اساس آخرین ساختارهای نرم افزارهای ارتباط با مشتری طراحی شده است و ساختاری بسیار کاربر محور و آسان دارد. این نرم افزار برای ثبت، پیگیری و دریافت کارهای مشتریان طرف قرارداد موسسه شامل مشتریان خصوصی و دولتی می باشد.  مشتریان می توانند با استفاده از فرم اولیه در سامانه ثبت نام نمایند و درخواست خود را ثبت نمایند. سپس کارشناس ارتباط با سامانه  با دریافت درخواست‌ها نسبت به تعریف پروژه برای هر درخواست اقدام نموده و هزینه آن را نیز اعلام نمایند.  پس از تایید پروژه توسط مشتری، پروژه های تعریف نهایی شده و افراد انجام دهنده و وظایف ایشان همراه با جدول زمانبندی دقیق مشخص و کار شروع می شود و مشتری می تواند به صورت آنلاین با ورود به سامانه، از مرحله انجام کار خود و لیست کارهای انجام شده مطلع شده و فایل های مربوطه را دریافت نماید. همچنین در هر مرحله که کار پیش می رود، از طریق این سامانه ایمیل های برای مشتری ارسال می گردد و وضعیت کار را به وی اطلاع می‌دهد.

 

 

مشتریان و کارفرمایان می‌تواند در هر ساعت از شبانه روز از طریق سامانه به کارشناس مربوطه پیامی در خصوص کار انجام شده و مراحل باقیمانده یادداشت هایی را در ثبت نام نمایند تا کارشناسان و از آن مطلع  و بر آن اساس اقدام نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، ویدیوی آموزشی زیر را ملاحظه نمایید و در صورت تمایل به ارسال کار خود از طریق سامانه اقدام نمایید.

 

 

ورود به سامانه ثبت سفارش