خدمات آنالیز آماری

 

آنالیز ،تجزیه و تحلیل داده های حاصل از پژوهش

آنالیز ،تجزیه و تحلیل داده های حاصل از پژوهش

برای مديريت مفید و کارآمد داده‌هاي حاصل از پژوهش خود،نحوه گزینش روش های آماری و تجزیه تحلیل دادهها،فرضیات و سوالات تحقیق که بخشی مهمی از فرایند پژوهش را شامل می شود، میتوانید از کارشناسان ما بهره گیرید.

محاسبه حجم نمونه و جمع آوری داده

محاسبه حجم نمونه و جمع آوری داده

اگر برای انجام یک تحقیق با کیفیت بالا، نیازمند دانستن روش‌های مناسب و تعیین حجم نمونه، انتخاب روش نمونه‌گیری و تصادفی سازی و جمع آوری داده هستید، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

رسم جداول و نمودارهای تخصصی

رسم جداول و نمودارهای تخصصی

یکی از بهترین روش‌های خلاصه سازی داده‌ها که خواننده می تواند در زمان کوتاهی تصویر واضحی از اطلاعات زیادی را بدست آورد، استفاده از جداول، نمودارها، شاخص‌ها می‌باشد، امروزه رسم جداول و نمودارها به کاری تخصصی و حرفه ای تبدیل شده است. و ما این خدمات را با بهترین کیفیت به شما ارائه می‌دهیم.

اعلام نتايج ازمونها و تفسیر داده ها

اعلام نتايج ازمونها و تفسیر داده ها

نتیجه گیری و تفسیر اطلاعات حاصل از آنالیز به منظور بدست آورن نتایجی در خور اعتماد تخصص کارشناسان ما می‌باشد. برای این امر کافی است که شما داده های گردآوری شده خود را به صورت کاغذی و یا در قالب فایل نرم افزاری در اختیار ما قرار دهید.

ورود داده ها به نرم افزار

ورود داده ها به نرم افزار

برای یک آنالیز و نتیجه گیری صحیح نیاز به ورود دقیق و صحیح اطلاعات گردآوری شده به نرم افزار مناسب داریم. در این ارتباط می توانید از خدمات ما بهره بگیرید. بدین منظور کافی است پرسشنامه ها یا چک لیست های تهیه شده خود را در اختیار مؤسسه قرار دهید.

تهیه پرسشنامه و تایید روایی و پایایی پرسشنامه

تهیه پرسشنامه و تایید روایی و پایایی پرسشنامه

پرسشنامه‌ با روایی و پایایی بالا که ملاکي براي نظارت بر قابليت اعتماد و اطمینان پرسشنامه ها است از مهم ترین عوامل یک پژوهش دقیق می‌باشد. در این ارتباط با ما تماس بگیرید و طراحی و تأیید روایی و پایایی پرسشنامه خود را به ما بسپارید و یا بهترین پرسشنامه مناسب برای تحقیق خود را از ما جویا شوید

آموزش آمار و نرم آفزار SPSS

آموزش آمار و نرم آفزار SPSS

اگر نیاز به آموزش آمار مقدماتی و پیشرفته دارید و یا مي خواهيد كه خود تحليل آماري را انجام دهيد، ما در اين راه به شما كمك خواهيم كرد. برای برگزاری دوره های آموزشی عمومی و انفرادی با ما تماس بگیرید. این دوره ها همراه با ارائه گواهی معتبر و توسط اساتید مجرب برگزار می گردند

آنالیز بقا ،رگرسیون و مطالعات تشخیصی

آنالیز بقا ،رگرسیون و مطالعات تشخیصی

. پرسشنامه‌ با روایی و پایایی بالا که ملاکي براي نظارت بر قابليت اعتماد و اطمینان پرسشنامه ها است از مهم ترین عوامل یک پژوهش دقیق می‌باشد. در این ارتباط با ما تماس بگیرید و طراحی و تأیید روایی و پایایی پرسشنامه خود را به ما بسپارید و یا بهترین پرسشنامه مناسب برای تحقیق خود را از ما جویا شوید

 

 

 

 

 

 

 شرکت ضامن سلامتی اقدام به راه اندازی سامانه ارتباط با مشتری نموده است. در این سامانه که به صورت آنلاین از طریق لینک انتهای این صفحه در دسترس قرار دارد، مشتریان و مجلات دانشگاهی طرف قرارداد می توانند با استفاده از سامانه مربوطه اقدام به ارسال کارهای خود نمایند.  سامانه بر اساس آخرین ساختارهای نرم افزارهای ارتباط با مشتری طراحی شده است و ساختاری بسیار کاربر محور و آسان دارد. این نرم افزار برای ثبت، پیگیری و دریافت کارهای مشتریان طرف قرارداد موسسه شامل مشتریان خصوصی و دولتی می باشد.  مشتریان می توانند با استفاده از فرم اولیه در سامانه ثبت نام نمایند و درخواست خود را ثبت نمایند. سپس کارشناس ارتباط با سامانه  با دریافت درخواست‌ها نسبت به تعریف پروژه برای هر درخواست اقدام نموده و هزینه آن را نیز اعلام نمایند.  پس از تایید پروژه توسط مشتری، پروژه های تعریف نهایی شده و افراد انجام دهنده و وظایف ایشان همراه با جدول زمانبندی دقیق مشخص و کار شروع می شود و مشتری می تواند به صورت آنلاین با ورود به سامانه، از مرحله انجام کار خود و لیست کارهای انجام شده مطلع شده و فایل های مربوطه را دریافت نماید. همچنین در هر مرحله که کار پیش می رود، از طریق این سامانه ایمیل های برای مشتری ارسال می گردد و وضعیت کار را به وی اطلاع می‌دهد.

 

 

مشتریان و کارفرمایان می‌تواند در هر ساعت از شبانه روز از طریق سامانه به کارشناس مربوطه پیامی در خصوص کار انجام شده و مراحل باقیمانده یادداشت هایی را در ثبت نام نمایند تا کارشناسان و از آن مطلع  و بر آن اساس اقدام نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، ویدیوی آموزشی زیر را ملاحظه نمایید و در صورت تمایل به ارسال کار خود از طریق سامانه اقدام نمایید.

 

 

ورود به سامانه ثبت سفارش

 

 

کارگاه های آموزشی روش تحقیق و نگارش علمی

برای برگزاری کارگاه هایی با عنوان های زیر به صورت گروهِی، خصوصی و از راه دور یا وبینار با ما تماس بگیرید. این کارگاه ها توسط مدرسان ورزیده و با سالها تجربه تحقیق و پژوهش برگزار می گردند. این کارگاه ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و نیاز های آموزشی مخاطبین خود را برطرف می نمایند. پس برای آگاهی از شرایط این کارگاه ها با ما تماس حاصل نمایید.

 

نام مدرس

نام کارگاه

ردیف

دکتر رضا اسدی

کارگاه آموزشى چگونه ایده پژوهشی بیآفرینیم؟

1

دکتر رضا اسدی

جستجوی علمی در پایگاه های پزشکی

2

دکتر رضا اسدی

نگارش پروپوزال

3

دکتر رضا اسدی

طراحی پرسشنامه

4

دکتر رضا اسدی

نرم افزار SPSS

5

دکتر رضا اسدی

نرم افزار SPSS (دوره پیشرفته)

6

دکتر رضا اسدی

نگارش آکادمیک به زبان انگلیسی

7

دکتر رضا اسدی

نگارش مقاله علمی

8

دکتر رضا اسدی

اصول نگارش پایان نامه

9

دکتر رضا اسدی

آموزش نرم افزار Endnote

10

دکتر رضا اسدی

کارگاه آموزشى متدولوژى تحقیقات کمى

11

دکتر رضا اسدی

کارگاه آموزشى متدولوژى تحقیقات کیفى

12

دکتر رضا اسدی

کارگاه آموزشى داورى مقالات (داورى همتایان)

13

دکتر رضا اسدی

کارگاه آموزشى داورى پروپوزالها

14

دکتر رضا اسدی

کارگاه آموزشى مدیریت و سردبیرى مجلات علمى پژوهشى

15

دکتر رضا اسدی

کارگاه آموزشى آمار و آزمونهاى آمارى

16

دکتر رضا اسدی

نگارش مقاله علمی

17

دکتر رضا اسدی

مطالعات مروری نظام مند و متا آنالیز

18

دکتر رضا اسدی

How to avoid Plagiarism

19

دکتر رضا اسدی

ثبت مقاله (Submission)

20

دکتر رضا اسدی

آشنایی با اخلاق در پژوهش

21

 

ورود به درگاه پرداخت کارگاه های خصوصی

 

ورود به درگاه پرداخت کارگاه های عمومی


 

مرکز خدمات پژوهشی در علوم پزشکی

موسسه علمی - پژوهشی ضامن سلامتی (ثبت 23675 - ثبت شرکت ها) عضو سازمان بهداشت جهانی (برروی تصویر کلیک نمایید) و همکار بسیاری از دانشگاه های علوم پزشکی کشور در زمینه ارایه خدمات آموزشی و اجرایی در پژوهش در علوم پزشکی می باشد. خدمات موسسه را در لیست زیر مشاهده نموده و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر از طریق تلفن و ایمیل با ما تماس حاصل نمایید. اين مرکز به پژوهشگران حوزه سلامت درطراحي، اجرا، تجزيه و تحليل و نگارش گزارش، يعني همه مراحل يک پژوهش ياري ميرساند. این موسسه تاکنون دهها مقاله در پایگاه های معتبری مانند Pubmed و ISI منتشر کرده  و در اصلاح پروپوزال های پژوهشی و انجام آنالیز آماری پیشرفته متخصصین ویژه ای دارد. همچنین این موسسه خدمات ویژه ای با مجلات و نشریات علمی از قبیل ترجمه و ویراستاری، اختصاص DOI و خروجی XML، تحلیل و اجرای نمایه سازی، صفحه آرایی و طراحی ارایه می دهد.

اين مرکز با رعايت کامل اصول اخلاق درپژوهش فعاليت مينمايد و پيش ازشروع کار تعهدنامه دو طرفه اي را با متقاضيان به امضاميرساندکه در آن حفظ حقوق معنوي پژوهشگران مورد تاکيدقرار ميگيرد و همچنين در مقابل پژوهشگر طرف قرارداد متعهد ميشود که داده هاي ارسالي ،بنيادي بوده وتوسط خود او توليد شده است.

 

ارتقای رتبه علمی پژوهشی

ارتقای رتبه علمی، مهارتی حرفه ای در دنیای علمی امروز است که ابزارها و روش های متنوعی دارد (از سیستم هایی مانند Research Gate گرفته تا محاسبه نمایه‌‌(H . از ما بخواهید جایگاه شما را تعیین نموده و ارتقا بخشیم.

برای این کار ابتدا باید رزومه علمی خود را تهیه کنید و سپس نقاط قوت و ضعف آن را تعیین نموده و براساس آن استراتژی مناسب را اتخاذ کنید. شما باید در نرم افزارها و سامانه های برخط ویژه پژوهشگران عضو شوید و فعالیت های لازم در این سامانه ها را انجام دهید تا به توان لازم برای ارائه جایگاه علمی خود دست یابید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل نمایید.