چنانچه در ثبت سفارش از طریق سایت مشکل داشتید، لطفا مقاله خود را به همراه انتخاب نوع سفارش و شماره موبایل، به ایمیل ما ارسال کنید تا پیش فاکتور دریافت نمائید.

خدمت داوری تکنیکال

خدمت داوری تکنیکال

فرآیند داوری مقالات مکانیسمی برای کنترل و ارزیابی کیفیت مقالات است. این فرآیند از طریق عده‌ای از متخصصین و افراد دانشگاهی صورت می‌گیرد. با تمام این تفاسیر، داوران مجله تصمیم نهایی برای پذیرفتن یا رد مقاله نمی‌گیرند. در بسیاری از مواقع، داوران مجله مشورت‌هایی در مورد تصمیم‌‍‌گیری نهایی برای یک مقاله صادر می‌کنند. در همه مجلات علمی، تصمیم نهایی پذیرش یا رد یک مقاله جزو اختیارات سردبیر یا هیئت تحریریه مجله است. توصیه می‎شود قبل از ارسال مقاله برای داوری در مجله، مقاله نگارش‎شده داوری تکنیکال شود.

در داوری تکنیکال مواردی مانند پلاژریسم، اسکوپ مقاله، کیفیت زبان، نوشتار و کنترل دیتای مقاله توسط یک فرد با مدرک دکتری تخصصی بررسی می‎شود. همچنین از طریق این خدمت می‎توان پس از اطلاع از اشتباهات و ایرادات ساختاری مقاله، آن‎را برای اصلاح ساختار، درج بخش‎های لازم مقاله علمی، اصلاح آمار، تصاویر و نمودارها ارسال نمود. در صورت عبور موفقیت آمیز از این مرحله می‎توان مقاله را برای داوری به مجله ارسال کرد.

نحوه محاسبه هزینه داوری تکنیکال

هزینه داوری تکنیکال بر اساس حجم مقاله، نوع مقاله و رشته تخصصی آن مقاله محاسبه می‎شود.

حریم خصوصی و امنیت مقالات و اطلاعات

ضامن سلامتی از اطلاعات مشتریان شامل اسرار پژوهشی، حقوقی، مشخصات شخصی، فایل‌ها و … حفاظت و حراست می‎کند. به شما اطمینان می‎دهیم اطلاعات و مقاله شما برای ما محرمانه تلقی می‎شود و هیچ‎گونه سو استفاده از موارد فوق صورت نمی‌پذیرد.

ثبت سفارش

لطفا در سامانه ثبت نام کنید و وارد پنل کاربری خود شوید. از قسمت تیکت ها، درخواست خود را به همراه توضیحات لازم و فایل مقاله ارسال کنید. کارشناسان ما فایل شما را بررسی و برآورد هزینه می‎کنند. فاکتور و مدت زمان انجام کار برای شما ارسال می‎شود. پس از پرداخت فاکتور، کار شما ارجاع می‎شود. چنانچه برای ثبت سفارش نیاز به راهنمایی دارید، لطفا به اینجا مراجعه کنید یا با شماره 05138414499 داخلی 101 تماس بگیرید.

Scroll to top

تخفیف عید تا عید

ترجمه ، ادیت با چاپ تخصصی مقاله