چنانچه در ثبت سفارش از طریق سایت مشکل داشتید، لطفا مقاله خود را به همراه انتخاب نوع سفارش و شماره موبایل، به ایمیل ما ارسال کنید تا پیش فاکتور دریافت نمائید.

داوری همتا

داوری همتا

امروزه یکی از مهم‌ترین فرآیندهای جامعه آکادمیک، داوری همتا یا Peer Review می باشد. داوری همتا به معنی کنترل کیفی مقالات آکادمیک می‌باشد. همچنین می‌توان گفت که فرآیندی است که از طریق آن آثار آکادمیک توسط پژوهشگران و صاحب ‌نظران همان رشته به دقت بررسی می‌شود. پس در واقع برای ارزیابی مقاله به کار می رود. مجلات معتبر بین المللی به منظور حفظ کیفیت، مقالات تخصصی و ارزشمند را چاپ می کنند و به دلیل حجم بالای مقالات ارسالی به مجله، سردبیر و ادیتورهای مجله قادر به داوری تخصصی این حجم از مقالات نیستند. در نتیجه با برون سپاری این کار و ارسال برای داوران همتا در روند داوری تسهیل می شود.

هدف داوری همتا

در واقع یکی از اهداف ارزیابی تخصصی هر مقاله است که توسط داوران متخصص در همان رشته انجام می شود. داوری همتا همانند فیلتر عمل می کند و مقالات با ارزش را از مقالات نامناسب و کم ارزش جدا می کند و مجله را به سمت کیفیت بالاتر سوق می دهد. هدف دیگر برون سپاری مقالات است که حجم کاری مجله را کاهش می دهد و باری از روی دوش سردبیر و ادیتور بر می دارد. همچنین داوری همتا به سردبیر مجله کمک می کند تا برای انتخاب مقاله با کیفیت و چاپ آن در مجله راحت تر تصمیم بگیرد.

داوری همتا در ضامن سلامتی

داوری همتا بخشی ضروری از چاپ مطالب علمی است که اعتبار متن را تصدیق می‌کند. ضامن سلامتی با بهره گیری از بهترین متخصصان در رشته های مختلف علوم پزشکی، این خدمت را با بالاترین کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهد. برای سفارش این خدمت فقط کافی است با ما تماس بگیرید و یا به وبسایت ما مراجعه کنید.

حریم خصوصی و امنیت مقالات و اطلاعات

ضامن سلامتی از اطلاعات مشتریان شامل اسرار پژوهشی، حقوقی، مشخصات شخصی، فایل‌ها و … حفاظت و حراست می کند. به شما اطمینان می دهیم اطلاعات و مقاله شما برای ما محرمانه تلقی می شود و هیچ گونه سو استفاده از موارد فوق صورت نمی ‌پذیرد.

ثبت سفارش

لطفا در سامانه ثبت نام کنید و وارد پنل کاربری خود شوید. از قسمت تیکت ها، درخواست خود را به همراه توضیحات لازم و فایل مقاله ارسال کنید. کارشناسان ما فایل شما را بررسی و برآورد هزینه می کنند. فاکتور و مدت زمان انجام کار برای شما ارسال می شود. پس از پرداخت فاکتور، کار شما ارجاع می شود. چنانچه برای ثبت سفارش نیاز به راهنمایی دارید، لطفا به اینجا مراجعه کنید یا با شماره 05138414499 داخلی 101 تماس بگیرید.

Scroll to top

نگارش تخصصی متاآنالیز

با کد تخفیف metaz سفارش تو ثبت کن