ویراستاری زبان انگلیسی مقاله

ویراستاری زبان انگلیسی مقاله

ویراستاری مقاله به معنی اصلاح و برطرف نمودن اشتباهات نگارشی و دستوری و ایجاد انسجام و یکپارچگی در متن مقاله می باشد. مجلات معتبر علمی استانداردهای بسیار بالایی از نظر کیفیت نگارش مقالات دارند و این موضوع یکی از عوامل بسیار مهم در عدم پذیرش مقالات می باشد. بنابراین علاوه بر محتوای علمی، نگارش و خوانایی متن، سردبیر و داور مجله را در برخورد اول تحت تاثیر قرار می‌دهد.

ویراستاری زبان انگلیسی مقاله باید حتما توسط فردی انجام شود که هم در زبان انگلیسی تبحر دارد و هم به موضوع و زمینه متن مسلط است. همچنین از آنجاییکه همه افراد تسلط کافی بر دستور زبان انگلیسی ندارند پس نیاز به افراد خبره و کاربلد در این زمینه بیشتر نمایان می شود.

اهمیت ویراستار زبان انگلیسی مقاله

ویراستار زبان انگلیسی مقاله علاوه بر مهارت لازم در زبان انگلیسی باید از تجربه و تخصص کافی در زمینه متن مقاله برخوردار باشد. همچنین باید بتواند پیام نویسنده را به درستی به مخاطب خود منتقل کند.

هدف از ویراستاری زبان انگلیسی مقاله

هدف از انجام ویرایش مقاله انگلیسی، آماده‌سازی مقاله برای ارائه به ژورنال ‌های معتبر بین ‌المللی است. ویراستاری صحیح و حرفه ‌ای مقاله انگلیسی جزو لاینفک فرآیند آماده‌سازی مقالات علمی است که باید توسط متخصصین ویراستاری زبده و باتجربه انجام پذیرد. در این راستا، موسسه ضامن سلامتی با بهره‌گیری از متخصصین تراز اول و حرفه ای داخل و خارج از کشور در رشته های مختلف، خدمات متنوعی در خصوص ویرایش مقالات به علاقه مندان ارائه می دهد.

انواع ویراستاری مقالات

خدمات ویرایش انگلیسی مقالات شامل ویراستاری نیتیو، ویراستاری طرح طلایی و ویراستاری طرح نقره ای می باشد. ویراستاری نیتیو توسط ویراستار انگلیسی زبان در خارج از کشور انجام می شود و گواهی ادیت نیتیو از موسسه ای معتبر در خارج از کشور به متقاضیان اهدا می شود.

ویراستاری طرح طلایی شامل یکسان‌سازی فونت، اصلاح غلط املایی، کنترل پاراگراف بندی، اصلاح و بررسی نقطه و علامت گذاری، بررسی جداول، تصاویر و نمودارها، تنظیم فرمت مقاله، کنترل اندازه و قلم حروف، رفع خطاهای دستوری، ساختاری و جمله ‌بندی، کوتاه کردن جملات طولانی، بررسی اصطلاحات، ساده ‌سازی و روان ‌سازی متن از نظر جمله‌ بندی، اصلاح، تنظیم و جابه‌جایی مطالب برای انسجام متن و بازبینی مجدد می باشد. ویراستاری طرح نقره ای شامل یکسان‌سازی فونت، اصلاح غلط املایی، کنترل پاراگراف بندی، اصلاح و بررسی نقطه و علامت گذاری، بررسی جداول، تصاویر و نمودارها، تنظیم فرمت مقاله، کنترل اندازه و قلم حروف، رفع خطاهای دستوری، ساختاری و جمله ‌بندی می باشد.

نحوه محاسبه هزینه ویراستاری زبان انگلیسی مقاله

از محتوای مقاله فقط بخش رفرنس ها و منابع از روند محاسبه تعداد کلمات حذف می شوند. مابقی بخش ها، نمودارها، جداول و … در تعداد کلمات محاسبه می شوند. بنابراین چنانچه تمایل دارید بخش خاصی از مقاله ویرایش نشود حتما آن قسمت را از مقاله حذف کرده یا در قسمت توضیحات پنل کاربری خود در سامانه ثبت سفارش ذکر نمایید.

حریم خصوصی و امنیت مقالات و اطلاعات

ضامن سلامتی از اطلاعات مشتریان شامل اسرار پژوهشی، حقوقی، مشخصات شخصی، فایل‌ها و … حفاظت و حراست می کند. به شما اطمینان می دهیم اطلاعات و مقاله شما برای ما محرمانه تلقی می شود و هیچ گونه سو استفاده از موارد فوق صورت نمی ‌پذیرد.

ثبت سفارش

لطفا در سامانه ثبت نام کنید و وارد پنل کاربری خود شوید. از قسمت تیکت ها، درخواست خود را به همراه توضیحات لازم و فایل مقاله ارسال کنید. کارشناسان ما فایل شما را بررسی و برآورد هزینه می کنند. فاکتور و مدت زمان انجام کار برای شما ارسال می شود. پس از پرداخت فاکتور، کار شما ارجاع می شود. چنانچه برای ثبت سفارش نیاز به راهنمایی دارید، لطفا به اینجا مراجعه کنید یا با شماره 05138414499 داخلی 101 تماس بگیرید.

بازگشت به بالا
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس