پنج چیزی که باید در هنگام انتخاب ابزار جستجوی پیشینه تحقیق در نظر بگیرید (بخش آخر)

5 . هر آنچه را که نیاز دارید را در یک مکان جستجو و پیدا کنید

هرکس در حال بررسی ادبیات یا پیشینه تحقیق است، اهمیت یک جستجوی جامع و یکپارچه را می داند و یا به وی توصیه شده است، به این کار “جستجو همه جانبه” هم گفته می شود. امروزه ما مخازن دیجیتالی عظیم و ابزارهای تحقیقاتی تخصصی برای این کار وجود دارد. بنابراین، یک جستجوی موثر در ادبیات تحقیق مستلزم این است که آن ابزار یا برنامه ای که این ویژگی را با یک پایگاه داده بزرگ مقالات ترکیب می کند بیابید.

در گذشته از یک محقق انتظار می رفت چندین پلتفرم را برای یافتن محتوای مرتبط جستجو کند. با این فرایند شما بارها و بارها با یک محتوای خاص روبرو می شدید که بازده کاری تان را به طرز قابل ملاحظه ای کاهش می داد. علاوه بر این، باز هم این امکان وجود داشت که شما یک تحقیق مهم را که می توانست به پیشرفت تحقیقات تان کمک کند از دست بدهید. به طور خلاصه، برای جستجوی موثرتر، به دنبال یک ابزار جستجو باشید که به شما امکان دسترسی به یک پایگاه داده بزرگ و به روز شده را داده و کمک می کند تا زمینه بیشتری را پوشش دهید.

یک ابزار جستجوی ادبیات  تحقیق همه جانبه

هر فرد دارای استراتژی جستجوی متفاوتی است. ترکیبی از ابزارها و روش هایی که به شما در رسیدن به اهداف جستجوی تان کمک می کند. اما یافتن چیزی که این فرآیند را آسانتر و سریعتر کرده و استرس را به حداقل برساند، در حکم بازی برد برد-برد است. در حالی که ما به شما در مورد نحوه انتخاب ابزاری که جستجوی ادبیات را ساده تر می کند پیشنهاداتی ارائه کرده ایم، سوالی که مطرح می شود این است که “چنین ابزاری را از کجا پیدا کنیم؟” همین جا!

  • دسترسی به 5.6 میلیون موضوع تحقیق و 80 میلیون تحقیق از 32000 مجله
  • 3 توصیه مطالعه روزانه بر اساس علایق تحقیقاتی شما
  • چکیده مقاله، گزینه متن کامل و نکات برجسته مقاله که در واقع خلاصه ای از کل مقاله است.
  • منبع سفارشی شده ای از مقالات بسیار مرتبط، تحقیقاتی که به تازگی منتشر شده اند و پیشنهاداتی برای مطالعه روزانه
  • فیلترهای مناسب برای تنظیم دقیق جستجوی شما و بهینه سازی نتایج مطالعه
  • اطلاع رسانی ها و اعلان های منظم  تا تحقیقات مهم را از دست ندهید
  • نشانه گذاری ورودی کتابخانه آسان برای پلتفرم هایی مثل Mendeley and Zotero

پیدا کردن ادبیات  مناسب تحقیق در زمان مناسب برای تحقیقات شما بسیار مهم است، اما نباید برای شما هزینه زیادی از لحاظ زمان و تلاش داشته باشد. زمان آن فرا رسیده است که چرخه بی پایان جستجو برای تحقیق را با R Discovery که هدف آن آسان تر کردن و هیجان انگیزتر کردن جستجو برای ادبیات تحقیق است بشکنیم. برای اطلاع بیشتر در مورد R Discovery اینجا را کلیک کنید یا برنامه رایگان را از Google Play یا  App Store دانلود کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات ضامن سلامتی، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

پنج چیزی که باید در هنگام انتخاب ابزار جستجوی پیشینه تحقیق در نظر بگیرید (بخش آخر)

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top