چگونه ویراستار Scribendi از هوش مصنوعی برای بهبود نگارش استفاده می کند؟

ویراستار Scribendi به مدت دو دهه برای نگارشهایی بی نقص با ویراستاران همکاری کرده است. این تجربه بی همتا در ویراستاری و نمونه خوانی به Scribendi چشم انداز منحصر به فردی داده است که بر نوآوری تمرکز دارد، همان مساله ای که اغلب موجب پیشرفتهای تکنولوژیکی می شود.

پیشرفتهای تکنولوژی بر حوزه ویرایش هم بی تاثیر نبوده اند. بسیاری از ابزارهای نگارش نوین تنها بر هوش مصنوعی برای بازبینی زبان تمرکز دارند و بنابراین ویراستار انسانی را به کل حذف کرده اند. ما براین باور هستیم که این یک اشتباه است.

ویراستاری عالی ترکیبی از انسان و هوش مصنوعی است

Scribendi برای ویرایش زبان روش متفاوتی را در پیش گرفته است. Scribendi ارزش بی بدیل ویراستار انسانی در بازبینی تمامی ریزه کاری های زبان را دانسته و آن را ملاک کار خود قرار داده است. به این طریق می توان اطمینان حاصل کرد که نگارش شما نه تنها انسانی باقی مانده بلکه منحصر به خود شما خواهد بود. در عین حال، Scribendi هر گونه نوآوری را پذیرفته و از قدرت غیر قابل باور فناوری درجهت افزایش سرعت و دقتی که خارج از توان انسان است بهره می برد.

بنابراین، به جای ایجاد ابزارهایی که جایگزین ویراستاران انسانی شوند، Scribendi بر ایجاد ابزارهای ویراستاری که به انجام موثرتر ویرایشی با کیفیت بالا کمک می کند تمرکز کرده است. با استفاده از قدرت هوش مصنوعی و پردازش طبیعی زبان Scribendi تلاش زیادی در جهت توسعه اولین ابزار وابسته به هوش مصنوعی از جمله Scribendi Accelerator کرده است که عملکرد بهتری نسبت به فناوری های مشابه در این زمینه دارد.

Scribendi Accelerator چیست؟

Accelerator (شتاب دهنده) یک ابزار خودکار ویرایش است که خطاهای مربوط به دستور زبان، املای کلمات، صرف و نحو و علامت گذاری را شناسایی می کند. این ابزار نیز همانند دیگر ابزارهای ویراستاری خودکار، پیشنهاداتی برای انجام اصلاحلات در سطح جمله در یک سند ارائه می دهد. بعد از اجرای Accelerator،  ویراستار انسانی این پیشنهادات را بررسی کرده، بازبینی های بیشتری از قبیل بازبینی محتوایی انجام می دهد و بازخورد مفیدی به نویسنده می دهد.

بررسی جامع دستور زبان و املای کلمات با کمک بازخورد انسانی

Scribendi Accelerator با انجام اصلاحات مکرر با حداکثر بازدهی و با دقتی غیر قابل قیاس به ویراستاران این امکان را می دهد که بر جنبه های خلاقانه تر ویرایش تمرکز نمایند. ویراستاران Scribendi  با بررسی دقیق دستور زبان و املای کلمات، به شیوه های دیگری از جمله کار بر روی ترکیب کلی متن، نوشته شما را ارتقا می دهند.

در حالی که با استفاده از برخی از فناوریهای هوش مصنوعی می توان اطمینان حاصل کرد که نوشته شما به لحاظ فنی درست است اما تنها یک ویراستار انسانی قادر است با ارائه بازخوردهای لازم به شما اطمینان دهد که نوشته تان به بهترین شکل ممکن ویرایش شده است.

دقت و انسجام غیر قابل رقابت

قدرت Accelerator  در ترکیب با تجربه و دانش بی نظیر ویراستاران Scribendi ، این اطمینان را ایجاد می کند که لطمه ای به دقت ویرایش وارد نخواهد شد و دقت ویرایش پیوسته بالا خواهد بود.

یک ابزار ویرایش حرفه ای

کیفیت عملکرد این Accelerator با هیچ یک از ابزارهای تصحیح خطاهای دستوری موجود که در دسترس مصرف کنندگان قرار دارند، قابل مقایسه نیست. مهمتر اینکه، این Accelerator یک ابزار ویراستاری در سطح حرفه ای است  و برای کمک به ویراستاران مجرب در کارشان طراحی شده است.

اگر کنجکاو هستید بیشتر در این زمینه بدانید می توانید در مورد این Accelerator و دیگر ابزارها در scribendi.ai اطلاعات بیشتری بدست بیاورید.

ویراستاری فوق العاده را تجربه کنید

همان طور که هنرمندان از بهترین ابزارها برای آفرینش زیباترین هنرها و ساخت شاهکارها استفاده می کنند، نویسنده ها و ویراستاران نیز باید از خلاقانه ترین فناوری های موجود برای پیش نویس نوشته های با کیفیت استفاده کنند. Scribendi با بهره گیری همزمان از حوزه های ویراستاری مدرن و سنتی، تجربه ای منحصر به فرد برای نویسنده ها و ویراستاران در سرتاسر جهان ایجاد کرده است که به همین جا ختم نمی شود. Scribendi به عنوان یک مبتکر جدید در زمینه هوش مصنوعی به توسعه Accelerator خود و دیگر فناوریهای هوش مصنوعی ادامه می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات ضامن سلامتی، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چگونه ویراستار Scribendi از هوش مصنوعی برای بهبود نگارش استفاده می کند؟

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top