3 دلیل برای اینکه چرا باید در صدر آخرین تحقیقات در زمینه تخصصی خود باشید

روزانه مقالات زیادی منتشر می‌شوند که تمام مطالعات انجام شده روی موضوعات مختلف را پوشش می‌دهد. بر اساس داده های Scopus، انتشارات جهانی S & E از سال 2008 به‌طور میانگین سالانه 4 درصد رشد داشته است و از 1.8 میلیون مقاله به 2.6 میلیون مقاله رسیده است. این امر باعث می‌شود محققان نتوانند از تمامی تحقیقات حوزه تخصصی خود مطلع شوند.

در اینجا به چند دلیل مهم  به روز بودن با آخرین انتشارات در زمینه تخصصی خود، می پردازیم :

1. شناسایی موضوع جدید برای تحقیق و فرصت های تحقیقاتی آینده

دانستن اطلاعات فعلی روی  یک موضوع خاص ، مهم ترین گام  در فرمول بندی یک موضوع تحقیقاتی جدید است. جستجوی مقالات چاپ شده می تواند به شما کمک کند تا موضوع دقیقی را بیابید که در چارچوب یک آزمایش تعریف شده مورد مطالعه قرار گیرد که کاربرد عملی یا نظری گسترده ای داشته باشد. به‌علاوه، به‌روز ماندن به شما کمک می‌کند تا اهداف تحقیقاتی بلندمدت و مسیر شغلی خود را مشخص کنید، نه فقط پروژه بعدی را که باید روی آن کار کنید.

2. استفاده از تحقیقات انجام شده بر روی یک موضوع

به عنوان یک محقق، شما به کارهای سایر محققان به عنوان پیش زمینه برای در روند تحقیقاتی خود نیاز دارید. از آنجایی که یک تحقیق مستلزم آزمایش، تأیید و رد فرضیه‌ها است، به‌روز ماندن با آخرین مقالات به شما کمک می‌کند تا چهارچوب تحقیقاتی خود را تعریف کنید. مقالات چاپ شده قبلی می‌تواند به شما این ایده را بدهد که از چه رویکردها و روش‌هایی استفاده کنید، چه داده‌ها یا منابعی در حال حاضر در اختیارشما هستند، و چه محدودیت‌هایی را باید در تحقیق خود برطرف سازید.

3. راهنمایی نسل بعدی محققان در زمینه تخصصی خود

 اگر شما راهنمای  دانشجوی دکترا، رئیس دپارتمان یا مربی هستید، یکی از مسئولیت های اصلی شما مشاوره دادن به دانشجویان، محققان تازه کار یا اعضای جوان تیم خود در مورد موضوعات مرتبط برای پروژه های تحقیقاتی آن ها خواهد بود. به روز بودن با مقالات چاپ شده  در رشته تخصصیتان  به شما کمک می کند تا به بهترین شکل آن ها را راهنمایی کنید و  به کارهایشان جهت مناسبی دهید. با این کار، نه تنها به رشد کاریشان کمک می کنید، بلکه باعث پیشرفت بیشتر زمینه تخصصی خودتان هم می شوید.

با توجه به اهمیت هر یک از این موارد در روند یک تحقیق ، به ابزاری نیاز دارید که  این فرآیند را ساده  تر کرده و مقالات مرتبط را به روشی بی دردسر بیابید. R Discovery یک برنامه قدرتمند برای تلفن همراه است که توسط Cactus Communications توسعه یافته است و دقیقاً برای این منظور طراحی شده است! این برنامه رایگان  تحقیقاتی  به شما  این امکان  را می دهد تا در رشته تخصیصیتان به روز بمانید. این برنامه با استفاده از الگوریتم‌های قدرتمند UNSILO، مجموعه‌های اصلی مقالات علمی  را جستجو می‌کند و هر روز سه مقاله مرتبط را به شما پیشنهاد می دهد. این در واقع تضمینی است برای این که تحقیقات جدید در زمینه تخصصی  خود را از دست ندهید.

از گزینه خواندن هوشمند لذت ببرید

قبل از خواندن کل مقاله، می توانید با مرور خلاصه مقالات مفیدی که توسط Scholarcy ارائه شده است، در زمان خود صرفه جویی کنید.

دسترسی به متون کامل

از آنجایی که R Discovery با پروژه Get FTR همکاری می کند، می توانید ازطریق دانشگاه خود برای مشاهده متون کامل مقالات ناشران استفاده کنید. R Discovery پلتفرمی است که به شما امکان می دهد تا تنها با چند کلیک به آخرین تحقیقات دسترسی داشته باشید. می‌توانید برنامه R Discovery را از Google Play یا Apple App Store دانلود کنید و برای تجربه‌ی بی‌نظیر دسترسی به مقالات آماده شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات ضامن سلامتی، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

3 دلیل برای اینکه چرا باید در صدر آخرین تحقیقات در زمینه تخصصی خود باشید

دیدگاهتان را بنویسید

بازگشت به بالا
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس