دوره جدید کارگاه‎های آموزشی موسسه ضامن سلامتی بصورت خصوصی، عمومی و وبینار آغاز شد

عنوان کارگاه ها :

1. جستجوی علمی در پایگاه‎های پزشکی
2. نگارش پروپوزال
3. آموزش نرم افزار SPSS (دوره مقدماتی و پیشرفته)
4. نگارش مقاله علمی
5. نگارش پایان‎نامه
6. آموزش نرم‎افزار Endnote
7. ثبت مقاله

Call to action sub title

کارگاه آموزشی
catalog-3.jpg

دلیل خاص بودن ضامن سلامتی

موسسه دانش بنیان ضامن سلامتی پس از ده سال ارائه خدمات پژوهشی به مجلات دانشگاهی امروزه این توان را دارد که مدیریت کامل هر مجله علمی را برعهده گرفته و کلیه امور آن مجله را مدیریت نماید، آن را در بهترین پایگاه های جهانی نمایه کند و رتبه علمی مجله را افزایش بدهد

.به همین دلیل نه تنها مجلات، بلکه بسیاری از پژوهشگران نیز به ما اعتماد نموده و اصلاح نگارش، اصلاح زبان انگلیسی، اصلاح ساختاری، تجزیه و تحلیل آماری و پروپوزال های پژوهشی خود را از ما می خواهند

آخرین مقالات

خدمات ما برای پژوهشگران

یکی از مهمترین دلایلی که بسیاری از مقالات توسط داوران رد می شوند، نگارش نامناسب از نظر زبان انگلیسی است. نویسندگانی که نتوانند به صحت و درستی نتایج و گزارش پژوهش خود را منتشر بکنند، باید منتظر زمان انتظار طولانی برای پذیرش کار خود باشند. پس چه بهتر که پیش از ارسال مقالات برای مجلات، اصلاحات زبان انگلیسی صورت گیرند. موسسه دانش بنیان ضامن سلامتی به طور تخصصی بر روی مقالات کار می کند و ویراستاران موسسه هرکدام ماهانه بیش از 50 هزار کلمه مقاله در حوزه علوم پزشکی را ویراستاری می کنند.  توصیه ما به همه پژوهشگران این است که پیش از ارسال مقالات خود به مجلات، از سرویس پیشرفته ویراستاری استفاده نمایند تا بتوانند بهترین نتیجه را بگیرند. از جمله ویژگی های این خدمت این است که تضمینی است و در صورتی که داوران و یا سردبیران مجلات از کیفیت ادیت راضی نباشند، موسسه مجدد وبدون هزینه اقدام به اصلاح می نماید.

این یک متن بسیاری از مقالات علمی دچار اشکالات ساختاری هستند که نویسندگان آنها در چاپ آنها ناتوان می مانند. زیرا اولین داور عمده مجلات معتبر، داور ساختاری است و در صورتی که مقاله به لحاظ ساختاربندی، بیان مفاهیم اصلی، یافته های آماری و همچنین شیوه نمایش جداول و نمودارها مشکلی نداشته باشد، آن را برای داوری علمی ارسال می کنند. در موسسه داوران ساختاری با تخصص در موضوعات مختلف علوم پزشکی این سرویس را به صورت تخصصی ارائه میدهند.

امروزه بسیاری از شاخصهای علمی پژوهشگران، مجلات و موسسات علمی توسط تعداد ارجاعات علمی به آثار ایشان تعیین می گردد. بنابراین مجلات امروزه دقت زیادی در شیوه مرجع نویسی مقالات دارند و یکی از علت های رایج رد شدن مقالات، عدم صحت نگارش، یا نامناسب بودن مرجع ها، از نظرهای مختلف از جمله ساختار، نوع و زمان است. در موسسه متخصصین مرجع نویسی با بکار گیری نرم افزارهای مناسب به کمک پژوهشگران شتافته و این مساله را به بهترین نحو انجام می دهند.

امروزه سرقت ادبی یکی از مسائل اساسی در نشر علمی شده است و مقالاتی که مشکلی از این نظر داشته باشند نه تنها رد می شوند، بلکه حتی امکان دارد منجر به محرومیت هایی نیز برای نویسندگان این مقالات بشود. از طرفی درصد پلاژیاریسم نیز روبروز کمتر شده و امروزه در بسیاری مجلات فقط ده درصد متون تکراری پذیرفته میشود. کارشناسان موسسه نه تنها باکمک بهترین نرم افزارهای جهانی این مساله را بررسی میکنند، بلکه با بهترین قیمت به رفع آن نیز اقدام می نمایند.

.تجزیه و تحلیل آماری یکی از بخش های مهم هر پژوهش است. در هر پژوهش مشاور آماری باید از بهترین روش آماری و با مناسب ترین نرم افزار اقدام به تجزیه و تحلیل بنماید و نتایج را به نحو احسن نمایش دهد. در موسسه ضامن سلامتی، تحلیل گران آماری با کمک نرم افزارهای روز از انواع روش های آماری استفاده می کنند تا بهترین تحلیل را از داده های گردآوری شده در پژوهش ارائه دهند

امروزه پژوهشگران و نویسندگان جوان، مشکلات زیادی در چاپ مقالات خود دارند. انتخاب مجله مناسب و تهیه Cover letter مناسب و همچنین در مرحله بعدی پاسخ صحیح به داوران مجله یکی از دشوارترین امور در مراحل یک پژوهش است. بسیاری از نویسندگان جوان، از انتشار برخی مقالات خود عاجز می مانند و ماهها و گاها سالها در انتظار می نشینند. در حالیکه این امور برای اهل فن آسان است و موسسه حتی تجربه چاپ مقاله در مجلات با ضریب تاثیر 4 و بالاتر را نیز دارا می باشد. زیرا از اصول نشر و چاپ مقاله مطلع است.

خدمات برای تحصیل و کار در پژوهش

“ ما در ضامن سلامتی این افتخار را داریم که خدمات ویژه آموزشی به دانشجویان و پژوهشگران جوان برای ورود به موسسات آموزشی بین المللی ارائه بدهیم. این خدمات شامل کلیه اقداماتی است که برای یک دانشجوی جوان و یک پژوهشگر نوپا برای انجام پژوهش، اخذ پذیرش از دانشگاه ها، ایجاد یک رزومه بین المللی معتبر و انتشار مقالات علمی خود نیاز دارد می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

بیشتر بدانیم

سامانه ارتباط با مشتری درگاهی استاندارد برای ارائه خدمت

برخی مشتریان ما

ضامن سلامتی دریچه ورود مجلات به دنیای بین المللی نشر

zamen salamati new logo

مجلات به هر زبانی که منتشر شوند، باید به صحت، دقت و روانی مشهود شوند و خوانندگان آن مجله بتوانند با مقالات ارتباط برقرار کرده و منظور و مفهوم نویسندگان را به راحتی و روانی درک نمایند و اینکه میسر نیست مگر اینکه کلیه مقالات یک مجله توسط یک گروه همگن از ویراستاران ویرایش شوند. و این خدمتی است که موسسه ضامن سلامتی به سه زبان فارسی، انگلیسی و فرانسوی به مجلات ارائه می نماید.

گرافیک حتی در دنیای مجلات الکترونیکی نیز یک مشخصه اساسی و کلیدی نه تنها در جلب خواننده بلکه در جلب نظر مساعد پایگاه های نمایه سازی مجلات دانشگاهی می باشد. یک مجله معتبر به خدمات حرفه ای گرافیک، صفحه آرایی و طراحی نیاز دارد. باید کلیه مقالات دارای ساختار هماهنگ، یکسان و صحیح باشند و از فرمت یکسان تبعیت نمایند. باید تصاویر هر مقاله به شکل صحیح آماده سازی و در صورت نیاز بازطراحی شود . بایستی فونت ها، ستون ها و خطوط توسط یک گرافیست علمی و دارای تبحر در این زمینه طراحی و اجرا شود.

امور ویراستاری علمی و ساختاری مقالات یکی از سخت ترین و فنی ترین مراحل کار مدیریت یک مجله دانشگاهی است. مجلات علمی باید بهترین و حرفه ای ترین ویراستاران علمی را بکار بگیرند تا بتوانند مقالات دارای ساختار صحیح علمی و براساس آخرین پروتوکل های موسسات بین المللی نشر در علوم پزشکی منتشر نمایند. بسیاری از درخواست های نمایه سازی مجلات به دلیل همین مساله مورد پذیرش قرار نمی گیرد.زیرا مقالات منتشر شده اگرچه به لحاظ علمی بسیار غنی و مناسب اند اما به لحاظ ساختار علمی و  تکنیکی مشکلات اساسی دارند. این خدمتی است که موسسه ضامن سلامتی تخصص ویژه ای در آن دارد.

بهترین کتاب اگر خوانده نشود و بهترین مقاله اگر دیده نشود، بی حاصل خواهند بود. و امروزه در دنیای علم مجلات دانشگاهی فقط و فقط از طریق از طریق نمایه شدن در پایگاه های معتبر جهانی از جمله ISI وSCOPUS دیده می شوند. اما راه حل چیست و چرا تعداد مجلات ایرانی نمایه شده در این پایگاه ها اندک است. زیرا مجلات به اصول نمایه شدن در این پایگاه ها بی توجه اند و یا اطلاع دقیقی از جزییات لازم برای نمایه شدن ندارند.

بسیاری از مجلات به خدمات ترجمه نیاز دارند زیرا برخی نویسندگان به زبانی غیر از زبان اصلی مجله مقالات را ارسال می کنند یا برخی مجلات چکیده مقالات خود را به زبان های غیر از انگلیسی و فارسی منتشر می کنند. این مجلات می توانند از خدمات ترجمه ضامن سلامتی استفاده کنند. این خدمات غیر از انگلیسی برای زبان های فرانسوی، آلمانی و عربی نیز ارائه می شوند.

امروزه بیش از 40 هزار مجله دانشگاهی در دنیا منتشر می شوند. طبیعتا در چنین رقابت بزرگی بسیاری از این مجلات توسط کاربران دیده نمی شوند. لذا یکی از مواردی که بسیاری از سردبیران مجلات به آن توجه می کنند، تبلیغات استاندارد و حرفه ای برای مجله است. این مقوله که از تواناهایی های ضامن سلامتی است در این صفحه بیشتر معرفی شده است.

10 درصد تخفیف خدمات

برای بهره مندی از 10 درصد تخفیف خدمات موسسه ضامن سلامتی نام و ایمیل خود را وارد نمائید.

تماس با ما

تلفن: 5138414499

تلگرام: 09153117696

آدرس: مشهد خیابان ابن سینا پلاک 86

ما اینجا هستیم