محصولات نرم افزاری پزشکی، بالینی و پژوهشی

نرم افزار مطب و کلینیک

نرم افزار مطب و کلینیک

امروزه بسیاری از پزشکان اقدام به طراحی وبسایت های پزشکی برای خدمات مطب و کلینیک خود می نمایند تا از طریق آن اقدام به خدمات زیر نمایند:

  • نوبت دهی و پرداخت وجه آنلاین
  • آموزش به بیماران
  • ثبت پرونده های الکترونیکی بیماران
نرم افزار مدیریت مجله علمی

نرم افزار مدیریت مجله علمی

یکی از مهمترین محصولاتی که برای مدیریت یک مجله علمی موردنیاز می باشد، سامانه مدیریت مجله است که مهمترین قابلیت های آن عبارتند از:

  • دارا بودن سیستم ثبت مقاله یا ساب میشن
  • سیستم ارجاع به داوری و پیگیری  آن
  • ارائه خروجی های مناسب جهت نمایه سازی
  • سیستم نمایش مقالات در قالب شماره های مجله

سامانه آموزش پاتولوژی و بافت شناسی

سامانه آموزش پاتولوژی و بافت شناسی

امروزه در آموزش های پزشکی در برخی رشته ها مانند پاتولوژی و بافت شناسی لازم است که دانشجویات نصاویر میکروسکوپی را مشاهده نمایند و این امر یا باید در آزمایشگاه های مربوطه انجام بشود و یا از روش های نوین دیجیتال برای نمایش این تصاویر که معمولا بسیار بزرگ هستند استفاده شود. نرم افزار مگانما یک راه حل آموزشی جالب برای دانشگاه های علوم پزشکی و گروه های آموزشی است که نیاز دارند تصاویر میکروسکوپی را به اشتراک بگذارند و به دانشجویان خود آموزش دهند.

خدمات نرم افزاری تخصصی

تولید خروجی XML

تولید خروجی های XML مناسب برای پایگاه های نمایه سازی مختلف با تضمین پذیرش توسط پایگاه مربوطه

طراحی نرم افزارهای تخصصی
طراحی پرسشنامه های آنلاین

نرم افزار مطب
ویژه اندرویید

موسسه ضامن سلامتی اقدام به تهیه اولین نرم افزار مدیریت بیماران و  ثبت اطلاعات  بالینی با فرمت اندرویید برای تلفن همراه  هوشمند نموده است. این نرم افزار بسیار کاربردی را دریافت نمایید:

service-motivation.png

سامانه آنلاین ثبت داده های پژوهشی

ثبت داده های پژوهشی

نرم افزار حرفه ای مدیریت اطلاعات پژوهشی بیماران و نمونه های بالینی با قابلیت تعریف تعداد نامحدود طرح پژوهشی بالینی با فرآیندهای متفاوت و پیگیری های متغیر براساس پروپوزال پژوهشی

این نرم افزار می تواند به صورت نصب بر روی سرورهای مشتریان یا استفاده از سامانه موسسه در قالب ارائه یک سرویس نرم افراری ارائه شود. همچنین اختصاصی سازی نرم افزار نیز براساس داده های طرح پژوهشی توسط موسسه انجام می گیرد.