چنانچه در ثبت سفارش از طریق سایت مشکل داشتید، لطفا مقاله خود را به همراه انتخاب نوع سفارش و شماره موبایل، به ایمیل ما ارسال کنید تا پیش فاکتور دریافت نمائید.

اخذ پذیرش تحصیلی

اخذ پذیرش تحصیلی

یکی از مهم ترین مقاطع پیش روی محققان و پژوهشگران، تحصیل در خارج از کشور است و از اهمیت بسیاری برخوردار است. همانطور که می دانید شرایط برای تحصیل و تحقیق در سراسر جهان فراهم هست و شما می توانید براساس توانمندی، قابلیت و علاقه مندی های تحقیقاتی و قابلیت تطبیق با محیط و شرایط جدید، دانشگاه و کشور مورد نظر را انتخاب کنید و برای اخذ پذیرش تحصیلی اقدام کنید.

انتخاب کشور، رشته و دانشگاه، مسائل مهمی هستند که مورد سوال علاقه مندان به تحصیل در خارج از کشور قرار می گیرد و آنها نمی دانند که چگونه باید در فرآیند اقدام برای کسب پذیرش تحصیلی، فعالیت داشته باشند تا شانس پذیرش خود را افزایش دهند. یا اینکه چه طور برای بورسیه های تحصیلی اقدام کنند تا هزینه های مدت اقامت در خارج از کشور را به شدت کاهش بدهند.

هم چنین، این که کجا اقامت کنند و در هرکشور ، با چه مسائلی رو به رو هستند و چه منابع اطلاعاتی در اختیار دارند، مساله مهمی هست که باید در نظر داشت. کارشناسان ضامن سلامتی شما را درخصوص اخذ پذیرش تحصیلی در تمامی کشورها یاری می نمایند. برای سفارش این خدمت، لطفا در سامانه ثبت نام کنید و اطلاعات خود را ارسال بفرمایید. کارشناسان ما پس از بررسی موارد فوق با شما تماس می گیرند.

حریم خصوصی و امنیت مقالات و اطلاعات

ضامن سلامتی از اطلاعات مشتریان شامل اسرار پژوهشی، حقوقی، مشخصات شخصی، فایل‌ها و … حفاظت و حراست می کند. به شما اطمینان می دهیم اطلاعات و مقاله شما برای ما محرمانه تلقی می شود و هیچ گونه سو استفاده از موارد فوق صورت نمی ‌پذیرد.

ثبت سفارش

لطفا در سامانه ثبت نام کنید و وارد پنل کاربری خود شوید. از قسمت تیکت ها، درخواست خود را به همراه توضیحات لازم و فایل مقاله ارسال کنید. کارشناسان ما فایل شما را بررسی و برآورد هزینه می کنند. فاکتور و مدت زمان انجام کار برای شما ارسال می شود. پس از پرداخت فاکتور، کار شما ارجاع می شود. چنانچه برای ثبت سفارش نیاز به راهنمایی دارید، لطفا به اینجا مراجعه کنید یا با شماره 05138414499 داخلی 101 تماس بگیرید.

Scroll to top