درباره ما

معرفی

داستان موفقیت ما

شرکت ضامن سلامتی، در قالب یک شرکت بهداشتی  درمانی در سال 1382 تاسیس گردید و از همان ابتدا وارد حوزه آموزش و پژوهش در سلامت گردید. این موسسه که چند سال بعد به دنبال تولید نرم‌‌افزارهای آموزشی و سامانه مدیریت مجله، به دایره  موسسات دانش‌‌‌بنیان ورود کرد و در طول سال‌‌‌های فعالیت خود نرم‌‎‌‌افزارها و اپلیکیشن‎‌‌های فراوانی تولید کرده‎‌است. اما در حوزه نشر علمی با در اختیار گرفتن مجلات دانشگاه‎‌های علوم پزشکی متعددی از جمله، مشهد، کرج، همدان، ساری، زابل، ایلام، قم، بیرجند، اصفهان و دیگر موسسات علمی کشور به یک ناشر علمی انحصاری درنشر مجلات علوم پزشکی مبدل گردید. موسسه ضامن سلامتی همکار سازمان بهداشت جهانی است و نام موسسه در وب‎‌سایت این سازمان درج شده‎‌است. همچنین موسسه عضو سازمان COPE، سازمان WAME، سازمان ICMJE و همچنین ناشر علمی دارای دسترسی به PMC است.

درباره ضامن سلامتی

دپارتمان نمایه سازی

امروزه همه اعتبار مجلات به پایگاه هایی است که این مجلات در آن نمایه شده اند که روندی بسیار سخت و حرفه ای است و زمان و انرژی زیادی می برد. شرکت ضامن سلامتی با بکارگیری کارشناسان خبره این روند را کوتاه کرده و به سرعت اعتبار مجله را بهبود می بخشد.

دپارتمان اصلاح ساختار

دپارتمان اصلاح ساختار با بکارگرفتن پژوهشگران حرفه ای، به امر اصلاح ساختار و ویرایش علمی مقالات ارسالی از سوی مجلات و پژوهشگران اشتغال دارد و بهترین خروجی را برای چاپ مقالات در مجلات معتبر ارائه می دهد.

دپارتمان آنالیز آماری

دپارتمان آنالیز آماری موسسه خدمات خود را به دانشجویان، پژوهشگران  و اعضای هیات علمی دانشگاه ها در خصوص انجام محاسبات آماری پیشرفته در حوزه آمار زیستی، رسم نمودارهای تخصصی و طراحی و اصلاح پرسشنامه های مناسب ارائه می دهد.

دپارتمان ویراستاری

کارشناسان این دپارتمان ماهانه بیش از یکصد هزار کلمه از مجلات انگلیسی را ادیت می کنند. و ما در حوزه تخصصی مجلات علوم پزشکی فعالیت می کنیم و این موسسه یک فرایند طولانی جذب و آموزش برای ویراستاران دارد و کلیه کارها زیر نظر مشاور ارشد موسسه که یک پژوهشگر ارشد با رتبه جهانی است انجام می شود.

دپارتمان اصلاح مراجع

دپارتمان اصلاح مراجع، راه حلی برای نمایش صحیح و دقیق رفرنس های مجلات و در نتیجه  محاسبه شدن دقیق تعداد ارجاعات و محاسبه صحیح رتبه علمی پژوهشگران است و این امتیار به مجلاتی تعلق میگیرد که کلیه مراجع مقالات منتشر شده از نظر صحت و دقت بررسی شده باشند.

دپارتمان طراحی

دپارتمان طراحی موسسه با در اختیار داشتن کارشناسان ورزیده ومتبحر و آموزش ایشان، ویترینی زیبا برای هر مجله ارائه می دهد تا آثار علمی پذیرفته شده به زیبایی نمایش داده شوند و نمودی مناسب پیدا کنند. در این بخش علاوه بر طراحی صفحات؛ ارائه ماکت، ارائه XML و همچنین اصلاح تصاویر نیز ارائه می گردد.

حقایق جالب

دستاوردهایی که ما به آن‌ها افتخار می‌کنیم

0 +

دانشگاه‌های همکار

0 +

تعداد کارکنان

0 +

پروژه‌های سالانه

0 +

پروژه در ماه

پروژه های در حال انجام ویژه

برخی از مهمترین پروژه های موسسه در زیر آمده است. این پروژه ها فقط بخشی از کارهای گسترده ای هستند که موسسه در ماه جاری ارائه نموده است

ایندکس شدن مجله JBRMS دانشگاه علوم پزشکی ایلام در DOAJ و J_Gate
100%
ایندکس شدن مجله علمی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در DOAJ و J_Gate
100%
قرار داد با مجله Avecinna Journal of Neuro Psycho Physiology
100%
قرار داد با مجله Iranian Red Crescent Medical Journal موسسه آموزش عالی هلال احمر
90%
عقد قرارداد با مجله Razavi international journal of medicine بیمارستان رضوی مهشد
90%
تفاهم نامه با مجله بالینی ، پرستاری ، مامایی علوم پزشکی شهر کرد
80%
تفاهم نامه با مجله Journal of Research in Health Sciences علوم پزشکی همدان
80%
Scroll to top