چنانچه در ثبت سفارش از طریق سایت مشکل داشتید، لطفا مقاله خود را به همراه انتخاب نوع سفارش و شماره موبایل، به ایمیل ما ارسال کنید تا پیش فاکتور دریافت نمائید.

اصلاح رفرنس

اصلاح رفرنس

تمامی دانشجویان در دوران تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی، پژوهش هایی انجام داده اند که تصمیم دارند آن را در قالب مقاله، کنفرانس، گزارش و از همه مهم ‌تر پایان‌ نامه کارشناسی ارشد و دکتری منتشر نمایند. دانشجویان ممکن است در هنگام نگارش مقاله یا پایان نامه به صورت عمد یا غیر عمد مرتکب سرقت ادبی (plagiarism) شوند و یا نتوانند رفرنس های مناسبی برای مقاله خود انتخاب کنند.

بنابراین یکی از گام های مهم برای اجتناب از سرقت ادبی، آشنایی با روش های رفرنس نویسی یا ارجاع دهی مناسب می باشد. چنانچه در مقاله یا پایان نامه خود از تحقیق، ایده و یا مقاله فرد دیگری استفاده کنید نیاز است در پایان نوشته خود لیست کاملی از اطلاعات نویسنده یا صاحب ایده را تحت عنوان منابع تحقیق درج نمایید. به این عمل در اصطلاح رفرنس نویسی یا ارجاع دهی می‌گویند. برای رفرنس نویسی هر مقاله، بر اساس فرمت مجله سبک های مختلفی وجود دارد.

اما نکات ریز و درشت زیادی در مرجع نویسی علمی وجود دارد. از طرفی ما وقتی در اینترنت جستجو می کنیم لیست بلندبالایی از مقالات نمایش داده می شود. این سوال بلافاصله مطرح می شود که چه رفرنسی برای مقاله ام انتخاب کنم. کدام یکی از این رفرنس ها بهترین برای مقاله من هستند. آیا انتخاب رفرنس های بهتر، می توان تاثیری برای مقاله من داشته باشد؟ این نکات که به طور مفصل توسط کارشناسان موسسه ضامن سلامتی مورد ارزیابی قرار میگیرند نکات کلیدی در انتخاب رفرنس های مقاله هستند. از طرفی نقطه گذاری ها و علامت گذاری های رفرنس مقاله نیز در رتبه آن موثرند. زیرا ما باید دقت کنیم که اگر رفرنس های مقاله صحیح نگارش شده باشند، توسط ربات های نرم افزاری پایگاه های نمایه سازی، ایندکس شده و در محاسبه شاخص های علمی مانند ضریب تاثیر و ضریب h لحاظ می گردند.

موسسه ضامن سلامتی برای صرفه جویی در وقت نویسندگان  بر اساس درخواست شما و با توجه به استانداردها و فرمت هر مجله، اصلاح رفرنس مقالات را هم به صورت دستی و هم با استفاده از نرم افزار EndNote انجام می دهد.

نحوه محاسبه هزینه اصلاح رفرنس

هزینه اصلاح رفرنس بر اساس هر منبع محاسبه می شود. برای انجام این خدمت به صورت دستی و یا با استفاده از نرم افزار هزینه متفاوتی دریافت می گردد.

حریم خصوصی و امنیت مقالات و اطلاعات

ضامن سلامتی از اطلاعات مشتریان شامل اسرار پژوهشی، حقوقی، مشخصات شخصی، فایل‌ها و … حفاظت و حراست می کند. به شما اطمینان می دهیم اطلاعات و مقاله شما برای ما محرمانه تلقی می شود و هیچ گونه سو استفاده از موارد فوق صورت نمی ‌پذیرد.

ثبت سفارش

لطفا در سامانه ثبت نام کنید و وارد پنل کاربری خود شوید. از قسمت تیکت ها، درخواست خود را به همراه توضیحات لازم و فایل مقاله ارسال کنید. کارشناسان ما فایل شما را بررسی و برآورد هزینه می کنند. فاکتور و مدت زمان انجام کار برای شما ارسال می شود. پس از پرداخت فاکتور، کار شما ارجاع می شود. چنانچه برای ثبت سفارش نیاز به راهنمایی دارید، لطفا به اینجا مراجعه کنید یا با شماره 05138431199 داخلی 101 تماس بگیرید.

سوالات متداول:

در دنیای علم همه چیز بر مبنای ارجاعات می چرخد. ارجاعات هستند که رتبه علمی نویسندگان، مجلات، دانشگاه ها و موسسات علمی و حتی کشورها را تعیین می کنند. طبیعتا در چنین شرایطی رفرنس های صحیح یک مقاله می توانند به گزارش صحیح ارجاعات یک مقاله علمی منجر شوند.

بله، نرم افزارهایی هستند که صحت نگارش و محتوای یک رفرنس را مشخص می کنند. اما این نرم افزارها، هر مرجع را مورد به مورد بررسی می کنند و همچنین کار با آنها نیازمند مهارت و تجربه است.

اگرچه می توان که بدون استفاده از نرم افزارهایی مانند EndNote هم مقاله را نوشت. اما درج رفرنس های مقاله در این نرم افزارها به دلیل تسهیل کار در حین نگارش و همچنین پس از اتمام کار و برای تغییر فرمت ضرورت بالایی دارد.

Scroll to top

نگارش تخصصی متاآنالیز

با کد تخفیف metaz سفارش تو ثبت کن