اصلاح رفرنس

اصلاح رفرنس

تمامی دانشجویان در دوران تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی، پژوهش هایی انجام داده اند که تصمیم دارند آن را در قالب مقاله، کنفرانس، گزارش و از همه مهم ‌تر پایان‌ نامه کارشناسی ارشد و دکتری منتشر نمایند. دانشجویان ممکن است در هنگام نگارش مقاله یا پایان نامه به صورت عمد یا غیر عمد مرتکب سرقت ادبی (plagiarism) شوند.

بنابراین یکی از گام های مهم برای اجتناب از سرقت ادبی، آشنایی با روش های رفرنس نویسی یا ارجاع دهی مناسب می باشد. چنانچه در مقاله یا پایان نامه خود از تحقیق، ایده و یا مقاله فرد دیگری استفاده کنید نیاز است در پایان نوشته خود لیست کاملی از اطلاعات نویسنده یا صاحب ایده را تحت عنوان منابع تحقیق درج نمایید. به این عمل در اصطلاح رفرنس نویسی یا ارجاع دهی می‌گویند. برای رفرنس نویسی هر مقاله، بر اساس فرمت مجله سبک های مختلفی وجود دارد.

موسسه ضامن سلامتی برای صرفه جویی در وقت نویسندگان  بر اساس درخواست شما و با توجه به استانداردها و فرمت هر مجله، اصلاح رفرنس مقالات را هم به صورت دستی و هم با استفاده از نرم افزار EndNote انجام می دهد.

نحوه محاسبه هزینه اصلاح رفرنس

هزینه اصلاح رفرنس بر اساس هر منبع محاسبه می شود. برای انجام این خدمت به صورت دستی و یا با استفاده از نرم افزار هزینه متفاوتی دریافت می گردد.

حریم خصوصی و امنیت مقالات و اطلاعات

ضامن سلامتی از اطلاعات مشتریان شامل اسرار پژوهشی، حقوقی، مشخصات شخصی، فایل‌ها و … حفاظت و حراست می کند. به شما اطمینان می دهیم اطلاعات و مقاله شما برای ما محرمانه تلقی می شود و هیچ گونه سو استفاده از موارد فوق صورت نمی ‌پذیرد.

ثبت سفارش

لطفا در سامانه ثبت نام کنید و وارد پنل کاربری خود شوید. از قسمت تیکت ها، درخواست خود را به همراه توضیحات لازم و فایل مقاله ارسال کنید. کارشناسان ما فایل شما را بررسی و برآورد هزینه می کنند. فاکتور و مدت زمان انجام کار برای شما ارسال می شود. پس از پرداخت فاکتور، کار شما ارجاع می شود. چنانچه برای ثبت سفارش نیاز به راهنمایی دارید، لطفا به اینجا مراجعه کنید یا با شماره 05138414499 داخلی 101 تماس بگیرید.

بازگشت به بالا
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس