چنانچه در ثبت سفارش از طریق سایت مشکل داشتید، لطفا مقاله خود را به همراه انتخاب نوع سفارش و شماره موبایل، به ایمیل ما ارسال کنید تا پیش فاکتور دریافت نمائید.

اصلاح ساختار مقاله

اصلاح ساختار مقاله

یکی از نکات مهم برای پذیرش مقاله در ژورنال های معتبر بین المللی ویرایش و اصلاح نهایی مقاله است. در واقع پس از اتمام مراحل نگارش مقاله و زمانی که احساس کردید نتایج پژوهش های شما برای ارسال به مجله آماده می باشد، بهتر است یک بار دیگر مقاله را از نظر ساختار، نگارش، ترجمه، ایرادات احتمالی گرامری و املای لغات، بررسی نموده و با اطمینان بیشتری مقاله را ارسال کنید.در اصلاح ساختار مقاله، دست نوشته از نظر وجود یکپارچگی در روش نگارش عنوان، نام نویسندگان و وابستگی علمی آن‌ ها، چکیده، متن مقاله، منابع و … بررسی می شود. به زبان ساده تر در اصلاح ساختار مقاله بررسی می کنیم تا هر چیزی در جای خود قرار گرفته باشد. این کار توسط کارشناسان ما به صورت کاملا حرفه ای انجام می گیرد.

نحوه محاسبه هزینه اصلاح ساختار مقاله

هزینه اصلاح ساختار مقاله بر اساس حجم مقاله محاسبه می‎شود.

حریم خصوصی و امنیت مقالات و اطلاعات

ضامن سلامتی از اطلاعات مشتریان شامل اسرار پژوهشی، حقوقی، مشخصات شخصی، فایل‌ها و … حفاظت و حراست می‎کند. به شما اطمینان می‎دهیم اطلاعات و مقاله شما برای ما محرمانه تلقی می‎شود و هیچ‎گونه سو استفاده از موارد فوق صورت نمی‌پذیرد.

ثبت سفارش

لطفا در سامانه ثبت نام کنید و وارد پنل کاربری خود شوید. از قسمت تیکت ها، درخواست خود را به همراه توضیحات لازم و فایل مقاله ارسال کنید. کارشناسان ما فایل شما را بررسی و برآورد هزینه می‎کنند. فاکتور و مدت زمان انجام کار برای شما ارسال می‎شود. پس از پرداخت فاکتور، کار شما ارجاع می‎شود. چنانچه برای ثبت سفارش نیاز به راهنمایی دارید، لطفا به اینجا مراجعه کنید یا با شماره 05138414499 داخلی 101 تماس بگیرید.

Scroll to top

نگارش تخصصی متاآنالیز

با کد تخفیف metaz سفارش تو ثبت کن