چنانچه در ثبت سفارش از طریق سایت مشکل داشتید، لطفا مقاله خود را به همراه انتخاب نوع سفارش و شماره موبایل، به ایمیل ما ارسال کنید تا پیش فاکتور دریافت نمائید.

تنظیم مقاله به فرمت مجله

یکی از مهم ترین اقدامات نویسندگان قبل از ارائه مقاله خود به کنفرانس ‌ها و یا مجله ‌های مختلف، تنظیم مقاله به فرمت یا قالب مورد انتظارژورنال است است. هر قدر هم که محتوای مقاله شما از بار علمی بالایی برخوردار باشد و تمامی نکات گرامری و نگارشی در آن رعایت شده باشد، چنانچه از قالب ارائه شده توسط ژورنال مورد نظر پیروی نکرده باشد، از سوی داوران مورد پذیرش قرار نمی‌گیرد. در این حالت مقاله از ابتدا مردود اعلام می‌شود یا از شما درخواست می‌شود که در مقاله خود بازنگری کرده و آن را به فرمت قالب مورد نظر ژورنال ارسال نمایید.

بنابراین ضروریست که ابتدا با مراجعه به وبسایت ژورنال مورد نظر، مقاله را با فرمت بندی آن ژورنال تطبیق داده و هر گونه تغییری که در دستورالعمل مجله آمده است، از قبیل نوع و اندازه فونت ها، چیدمان پاراگراف ها، فرمت منابع، جایگذاری تصاویر و جداول و غیره را اعمال نمایید.

یکی از موارد شایع در این حوزه رد شدن مقاله ای است که پژوهشگران برای یک فرمت یک مجله مشخص نوشته اند. بسیار پیش می آید که براساس فرمت مجله مشخصی مقاله ای را نوشته و برای آن ارسال میکنیم. سپس در کمال ناباوری با ایمیلی مواجه می شویم که ادیتور مجله عذرخواهی نموده و مقاله را رد پذیرش نمی نماید. در چنین شرایطی چاره ای جز جستجوی یک مجله جدید و تغییر فرمت مقاله براساس مجله جدید نیست. این مساله می تواند از تغییرات جزیی تا تغییرات بسیار مفصلی متفاوت باشد. ضامن سلامتی بر اساس استانداردهای هر مجله و در کوتاه ترین زمان ممکن این کار را برای شما انجام می دهد.

نحوه محاسبه هزینه تنظیم مقاله به فرمت مجله

هزینه تنظیم مقاله بر اساس فرمت مجله برای تمامی انواع مقالات ثابت می باشد.

حریم خصوصی و امنیت مقالات و اطلاعات

ضامن سلامتی از اطلاعات مشتریان شامل اسرار پژوهشی، حقوقی، مشخصات شخصی، فایل‌ها و … حفاظت و حراست می کند. به شما اطمینان می دهیم اطلاعات و مقاله شما برای ما محرمانه تلقی می شود و هیچ گونه سو استفاده از موارد فوق صورت نمی ‌پذیرد.

ثبت سفارش

لطفا در سامانه ثبت نام کنید و وارد پنل کاربری خود شوید. از قسمت تیکت ها، درخواست خود را به همراه توضیحات لازم و فایل مقاله ارسال کنید. کارشناسان ما فایل شما را بررسی و برآورد هزینه می کنند. فاکتور و مدت زمان انجام کار برای شما ارسال می شود. پس از پرداخت فاکتور، کار شما ارجاع می شود. چنانچه برای ثبت سفارش نیاز به راهنمایی دارید، لطفا به اینجا مراجعه کنید یا با شماره 05138414499 داخلی 101 تماس بگیرید.

اگر فرمت مقاله ای با مجله مورد ارسال، یکسان نباشد به احتمال قریب به یقین مقاله مورد پذیرش قرار نخواهد گرفت. زیرا براساس سیاست غالب مجلات، پیش از ارسال مقاله برای  داوری، ابتدا دبیر اجرایی مجله، فرمت مقاله را چک می کند و در صورت تطابق در لیست انتظار داوری قرار می دهد.

اصلاح ساختار مقاله شامل اصلاح فرمت نگارش مراجع در متن و در بخش مراجع، بخش های مختلف مقاله یا زیرعنوان ها، فرمت چکیده، وجود برخی بخش ها مانند مشارکت نویسندگان (Author contributions), و همچنین شیوه تهیه جداول و نمودارها، شیوه نگارش اسامی تخصصی، و در نهایت تعداد کلمه مجاز مجله است.

Scroll to top