تهیه رزومه علمی

رزومه علمی

رزومه علمی چیست؟

رزومه نگاهی اجمالی به قابلیت های شخصی، علمی، اجتماعی و آکادمیک فرد است و بیان گر بخشی از توان مندی های علمی و تجربی فرد در زمینه های گوناگون می باشد. از طریق رزومه یک فرد می توان تشخیص داد که این شخص در زمینه ای که قصد تحصیل یا کار در آینده دارد، از چه پتانسیل هایی برخوردار است و در چه حوزه هایی تبحر بیش تری دارد.

اهمیت تهیه رزومه علمی

یک رزومه علمی خوب، سخنگوی کاغذی قابلیت ها و توان مندی های افراد است که ظرف چند دقیقه، آن ها را به تصویر می کشد. بنابراین اهمیت نوشتن یک روزمه خوب و اثربخش در فرآیند اخذ پذیرش تحصیلی، بورس های تخصصی از دانشگاه های خارج از کشور به ویژه اروپا، مصاحبه های شغلی و پذیرش شغل های آکادمیک بر کسی پوشیده نیست.

تهیه رزومه علمی

چنانچه به زبان انگلیسی تسلط کافی داشته باشید و با شرایط و قالب نوشتن رزومه علمی آشنایی داشته باشید، می‌توانید اقدام به نوشتن آن کنید. در غیر این صورت پیشنهاد می‌کنیم از افراد متخصص و کارشناس در این زمینه راهنمایی‌های لازم را درخواست کنید. کارشناسان و متخصصان ما با سال‌ها تجربه علمی و عملی می‌توانند به شما در نوشتن رزومه علمی کمک کنند. برای این منظور کافی است اطلاعات مورد نیاز خود را (شامل فعالیت‌ها و سوابق تحصیلی و آکادمیک، نمرات زبان، شرکت در کارگاه های آموزشی، مقالات منتشر شده و غیره) جهت تدوین رزومه علمی از طریق ثبت نام در وبسایت در اختیار کارشناسان ما قرار دهید.

حریم خصوصی و امنیت مقالات و اطلاعات

ضامن سلامتی از اطلاعات مشتریان شامل اسرار پژوهشی، حقوقی، مشخصات شخصی، فایل‌ها و … حفاظت و حراست می کند. به شما اطمینان می دهیم اطلاعات و مقاله شما برای ما محرمانه تلقی می شود و هیچ گونه سو استفاده از موارد فوق صورت نمی ‌پذیرد.

ثبت سفارش

لطفا در سامانه ثبت نام کنید و وارد پنل کاربری خود شوید. از قسمت تیکت ها، درخواست خود را به همراه توضیحات لازم و فایل مقاله ارسال کنید. کارشناسان ما فایل شما را بررسی و برآورد هزینه می کنند. فاکتور و مدت زمان انجام کار برای شما ارسال می شود. پس از پرداخت فاکتور، کار شما ارجاع می شود. چنانچه برای ثبت سفارش نیاز به راهنمایی دارید، لطفا به اینجا مراجعه کنید یا با شماره 05138414499 داخلی 101 تماس بگیرید.

بازگشت به بالا
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس