چنانچه در ثبت سفارش از طریق سایت مشکل داشتید، لطفا مقاله خود را به همراه انتخاب نوع سفارش و شماره موبایل، به ایمیل ما ارسال کنید تا پیش فاکتور دریافت نمائید.

ثبت مقاله و پاسخ به داوری

ثبت مقاله و پاسخ به داوری

پس از نگارش مقاله، حالا نوبت به انتخاب مجله مناسب و ارسال مقاله برای آن مجله می‎رسد. موسسه ضامن سلامتی با داشتن گروهی از همکاران زبده اقدام به بررسی نشریات و مجلات مختلف نموده است و در فرآیندهای غربالگری مجلات، پذیرش و ثبت مقاله به ارائه مشاوره تخصصی به دانشجویان و اساتید می پردازد. پس از ارسال مقاله به مجله مورد نظر و پس از انجام فرآیند داوری نظرات داوران برای شما ارسال می گردد. چنانچه این نامه شامل بازبینی و اعمال اصلاحات مجدد باشد، در اینجا پاسخ به داوری برای پذیرش یا رد مقاله شما بسیار اهمیت دارد. ما برای انجام این کار به شما کمک کنیم تا نتیجه دلخواه خود ا به دست آورید.

نحوه محاسبه ثبت مقاله و پاسخ به داوری

هزینه ثبت مقاله بر اساس نوع مجله، امتیاز مجله و … متغیر می باشد. هزینه پاسخ به داوری نیز بر اساس نظرات داوران، نوع مقاله، میزان اصلاحات و غیره محاسبه می‎ شود.

حریم خصوصی و امنیت مقالات و اطلاعات

ضامن سلامتی از اطلاعات مشتریان شامل اسرار پژوهشی، حقوقی، مشخصات شخصی، فایل‌ ها و … حفاظت و حراست می‎ کند. به شما اطمینان می‎ دهیم اطلاعات و مقاله شما برای ما محرمانه تلقی می‎ شود و هیچ‎گونه سو استفاده از موارد فوق صورت نمی‌ پذیرد.

ثبت سفارش

لطفا در سامانه ثبت نام کنید و وارد پنل کاربری خود شوید. از قسمت تیکت ها، درخواست خود را به همراه توضیحات لازم و فایل مقاله ارسال کنید. کارشناسان ما فایل شما را بررسی و برآورد هزینه می‎ کنند. فاکتور و مدت زمان انجام کار برای شما ارسال می‎ شود. پس از پرداخت فاکتور، کار شما ارجاع می‎ شود. چنانچه برای ثبت سفارش نیاز به راهنمایی دارید، لطفا به اینجا مراجعه کنید یا با شماره 05138414499 داخلی 101 تماس بگیرید.

Scroll to top
تخفیف به مناسبت هفته معلم

این تخفیف حال و هوای تدریس داره ....