چنانچه در ثبت سفارش از طریق سایت مشکل داشتید، لطفا مقاله خود را به همراه انتخاب نوع سفارش و شماره موبایل، به ایمیل ما ارسال کنید تا پیش فاکتور دریافت نمائید.

خدمات ترجمه تخصصی مقاله فارسی به انگلیسی

ترجمه تخصصی مقاله فارسی به انگلیسی

ترجمه مقالات دارای اهمیت و جایگاه ویژه‌ای است. معمولا تازه‌ترین نتایج علمی به زبان انگلیسی منتشر می‌شود و دانشجویان و محققان برای ارتقاء سطح علمی خود از ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی استفاده می‌کنند. ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله به درک بالایی از زبان انگلیسی نیازمند است و مترجم را ملزم می‌کند تا از دانش و دقت خود نهایت استفاده را ببرد. مقالات ترجمه شده علمی، معمولا در ژورنال‌های بین‌المللی و داخلی به چاپ می‌رسند و یا در کنفرانس‌ها ارائه می‌گردند که در هر صورت به انتشار آخرین یافته‌های تحقیقاتی کمک شایانی می‌کند.

بهترین پژوهش‌ها هم چنانچه در ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله حاوی اشکالات نگارشی، ضعف در ساختار جملات و انتقال مفهوم باشند توسط داوران و سردبیران تایید نمی‌شوند و از نظر خوانندگان نیز مورد اعتماد قرار نمی‌گیرند.

از آنجاییکه نگارش مقاله باعث صرف زمان و هزینه زیادی برای پژوهشگر می باشد، بنابراین بسیار مهم است که مقاله نگارش شده توسط افراد متخصص ترجمه شود و سپس با بازبینی مجدد در صورت وجود اشکالات نگارشی، اصلاح گردد.

نحوه محاسبه هزینه ترجمه تخصصی مقاله فارسی به انگلیسی

 از محتوای مقاله فقط بخش رفرنس ها و منابع از روند محاسبه تعداد کلمات حذف می شوند. مابقی بخش ها، نمودارها، جداول و … در تعداد کلمات محاسبه می شوند. بنابراین چنانچه تمایل دارید بخش خاصی از مقاله ترجمه نشود حتما آن قسمت را از مقاله حذف کرده یا در قسمت توضیحات پنل کاربری خود در سامانه ثبت سفارش ذکر نمایید.

حریم خصوصی و امنیت مقالات و اطلاعات

ضامن سلامتی از اطلاعات مشتریان شامل اسرار پژوهشی، حقوقی، مشخصات شخصی، فایل‌ها و … حفاظت و حراست می کند. به شما اطمینان می دهیم اطلاعات و مقاله شما برای ما محرمانه تلقی می شود و هیچ گونه سو استفاده از موارد فوق صورت نمی‌پذیرد.

ثبت سفارش

لطفا در سامانه ثبت نام کنید و وارد پنل کاربری خود شوید. از قسمت تیکت ها، درخواست خود را به همراه توضیحات لازم و فایل مقاله ارسال کنید. کارشناسان ما فایل شما را بررسی و برآورد هزینه می کنند. فاکتور و مدت زمان انجام کار برای شما ارسال می شود. پس از پرداخت فاکتور، کار شما ارجاع می شود. چنانچه برای ثبت سفارش نیاز به راهنمایی دارید، لطفا به اینجا مراجعه کنید یا با شماره 05138431199 داخلی 101 تماس بگیرید.

Scroll to top