چنانچه در ثبت سفارش از طریق سایت مشکل داشتید، لطفا مقاله خود را به همراه انتخاب نوع سفارش و شماره موبایل، به ایمیل ما ارسال کنید تا پیش فاکتور دریافت نمائید.

طراحی و ویرایش تصاویر علمی

طراحی و ویرایش تصاویر علمی

 علم  و دانش اغلب از تصویرگری خوب و طراحی گرافیکی در مقاله، پوستر و نمایش عمومی بهره می برد. درک ارتباط تصویری و استعداد در نمایش اطلاعات مهارت مهمی است اما اکثر محققان هرگز در این زمینه آموزش رسمی نمی بینند. همه مجلات علمی دستورالعملی دارند که بر اساس آن تصاویر، نموداها و … طراحی و اصلاح می گردند.تصاویر علمی، نمودارها و گراف‌ها به صورت دقیق و با کیفیت برای ارائه در مقالات طراحی و اصلاح می شوند و این موضوع به فرمت هر مجله و استاندارد های بین المللی بستگی دارد. این طراحی بر اساس داده‌ها و متناسب با یافته‌های آماری و ویژگی‌های مجلات علمی انجام می شود. کارشناسان موسسه ضامن سلامتی با بهره گیری از متدهای روز و به صورت تخصصی طراحی و ویرایش تصاویر علمی را انجام می دهند.

چنانچه برای انجام خدمت طراحی و ویرایش تصاویر علمی نیاز به راهنمایی دارید، با ما تماس بگیرید و یا در سامانه سفارش خود را ثبت کنید تا در اسرع وقت به شما پاسخ دهیم.

حریم خصوصی و امنیت مقالات و اطلاعات

ضامن سلامتی از اطلاعات مشتریان شامل اسرار پژوهشی، حقوقی، مشخصات شخصی، فایل‌ها و … حفاظت و حراست می کند. به شما اطمینان می دهیم اطلاعات و مقاله شما برای ما محرمانه تلقی می شود و هیچ گونه سو استفاده از موارد فوق صورت نمی ‌پذیرد.

ثبت سفارش

لطفا در سامانه ثبت نام کنید و وارد پنل کاربری خود شوید. از قسمت تیکت ها، درخواست خود را به همراه توضیحات لازم و فایل مقاله ارسال کنید. کارشناسان ما فایل شما را بررسی و برآورد هزینه می کنند. فاکتور و مدت زمان انجام کار برای شما ارسال می شود. پس از پرداخت فاکتور، کار شما ارجاع می شود. چنانچه برای ثبت سفارش نیاز به راهنمایی دارید، لطفا به اینجا مراجعه کنید یا با شماره 05138414499 داخلی 101 تماس بگیرید.

Scroll to top

نگارش تخصصی متاآنالیز

با کد تخفیف metaz سفارش تو ثبت کن