چنانچه در ثبت سفارش از طریق سایت مشکل داشتید، لطفا مقاله خود را به همراه انتخاب نوع سفارش و شماره موبایل، به ایمیل ما ارسال کنید تا پیش فاکتور دریافت نمائید.

نرم افزارها

اکوسیستم های دیجیتال در ضامن سلامتی

امروزه دنیای اکوسیستم های دیجیتالی است که تولیدکنندگان آنها به مشتریان و کاربران خود اجازه می دهند در درون اکوسیستم آنها زندگی کرده، تجربه و یا درآمد کسب نمایند. تمام محصولات ضامن سلامتی نرم افزارهای مبتنی بر اکوسیستم هستند. یعنی کاربران می توانند با این محصولات کسب وکار و سازوکار زندگی خود را توسعه دهند. پشتیبانی فنی ونگهداری این سامانه ها با ضامن سلامتی است وکاربران صرفا باید بازاریابی کرده ومشتریان خود را یافته و به آنها خدمت مربوطه را ارائه دهند.

محصولات نرم افزاری پزشکی، بالینی و پژوهشی

نرم افزار مطب و کلینیک

امروزه بسیاری از پزشکان اقدام به طراحی وبسایت های پزشکی برای خدمات مطب و کلینیک خود می نمایند تا از طریق آن اقدام به خدمات زیر نمایند:

  • نوبت دهی و پرداخت وجه آنلاین
  • آموزش به بیماران
  • ثبت پرونده های الکترونیکی بیماران

نرم افزار مدیریت مجله علمی

یکی از مهمترین محصولاتی که برای مدیریت یک مجله علمی موردنیاز می باشد، سامانه مدیریت مجله است که مهمترین قابلیت های آن عبارتند از:

  • دارا بودن سیستم ثبت مقاله یا ساب میشن
  • سیستم ارجاع به داوری و پیگیری  آن
  • ارائه خروجی های مناسب جهت نمایه سازی
  • سیستم نمایش مقالات در قالب شماره های مجله

سامانه آموزش پاتولوژی و بافت شناسی

امروزه در آموزش های پزشکی در برخی رشته ها مانند پاتولوژی و بافت شناسی لازم است که دانشجویات نصاویر میکروسکوپی را مشاهده نمایند و این امر یا باید در آزمایشگاه های مربوطه انجام بشود و یا از روش های نوین دیجیتال برای نمایش این تصاویر که معمولا بسیار بزرگ هستند استفاده شود. نرم افزار مگانما یک راه حل آموزشی جالب برای دانشگاه های علوم پزشکی و گروه های آموزشی است که نیاز دارند تصاویر میکروسکوپی را به اشتراک بگذارند و به دانشجویان خود آموزش دهند.

نرم افزارمطلب ویژه اندرویید

موسسه ضامن سلامتی اقدام به تهیه اولین نرم افزار مدیریت بیماران و  ثبت اطلاعات  بالینی با فرمت اندرویید برای تلفن همراه  هوشمند نموده است. این نرم افزار بسیار کاربردی را دریافت نمایید:

سامانه آنلاین ثبت داده های پژوهشی

نرم افزار حرفه ای مدیریت اطلاعات پژوهشی به نرم افزار حرفه ای مدیریت اطلاعات پژوهشی بیماران و نمونه های بالینی با قابلیت تعریف تعداد نامحدود طرح پژوهشی بالینی با فرآیندهای متفاوت و پیگیری های متغیر براساس پروپوزال پژوهشییماران و نمونه های بالینی با قابلیت تعریف تعداد نامحدود طرح پژوهشی بالینی با فرآیندهای متفاوت و پیگیری های متغیر براساس پروپوزال پژوهشی
این نرم افزار می تواند به صورت نصب بر روی سرورهای مشتریان یا استفاده از سامانه موسسه در قالب ارائه یک سرویس نرم افراری ارائه شود. همچنین اختصاصی سازی نرم افزار نیز براساس داده های طرح پژوهشی توسط موسسه انجام می گیرد.
نرم افزار حرفه ای تولید شبیه سازهای آزمایشگاهی با به صورت آنلاین و با امکانات ساده و در دسترس برای کلیه دانشگاه ها، تولید کنندگان و واردکنندگان تجهیزات آزمایشگاهی و آزمایشگاه های مرجع
این نرم افزار می تواند به کلیه کاربران این امکان را می دهد که با ورود به آن به ایجاد شبیه سازهای حرفه ای تجهیزات آزمایشگاهی خود بپردازند و همچنین از طریق آن به فراگیران خود آموزش دهند.

اکوسیستم آنلاین تولید شبیه ساز آزمایشگاه مجازی

Scroll to top

نگارش تخصصی متاآنالیز

با کد تخفیف metaz سفارش تو ثبت کن