چنانچه در ثبت سفارش از طریق سایت مشکل داشتید، لطفا مقاله خود را به همراه انتخاب نوع سفارش و شماره موبایل، به ایمیل ما ارسال کنید تا پیش فاکتور دریافت نمائید.

نمایه سازی

نمایه‌سازي یا به اصلاح Indexing روشي براي ثبت مقالات و اطلاعات مجلات در پايگاه‌هاي داده‌ علمي معتبر می‌باشد. این خدمت رويت‌پذيري مقالات نويسندگان و ناشران را افزایش می‌دهد که به ارتقاي ارجاع‌پذيري مقالات و در نهايت افزايش ضريب نفوذ مقاله و نشريه مي‌انجامد. در نتیجه باعث ارتقا جایگاه علمی پژوهشی مجلات در سطح بین‌المللی می‌شود. متخصصین نمایه‌سازی موسسه ضامن سلامتی به مجلات متقاضی براساس هر یک از پایگاه‌های نمایه‌سازی خدمات مشاوره تخصصی ارایه می‌نمایند.

PubMed

یک موتور جستجوی تحت وب رایگان است که دسترسی به چندین پایگاه داده اصلی در گستره وسیعی از رشته‌های علوم پزشکی و زیست‌شناسی را فراهم می‌کند. پاب ‌مد توسط کتابخانه ملی پزشکی (National Library of Medicine - NLM) وابسته به مرکز ملی اطلاعات زیست‌فناوری (National Institute of Health- NIH) ایالات متحده آمریکا نگهداری و بروزرسانی می‌شود. اصلی‌ترین پایگاه داده پاب‌مد، مدلاین نام دارد که مهم‌ترین و معروفترین پایگاه داده اطلاعات کتاب‌شناختی مقالات زیست-پزشکی است و به همین دلیل در برخی موارد دو واژه پاب‌مِد و مدلاین به جای یکدیگر بکار می‌روند. علاوه بر مدلاین پایگاه‌های داده دیگری هم از طریق این موتور جستجو قابل دسترس هستند.
ثبت سفارش

CINAHL Plus with full text

CINAHL ارائه کننده متون مرتبط با پرستاری است. این بانک اطلاعاتی جامع اطلاعات علمی معتبری را در زمینه پرستاری و بهداشت خانواده در دسترس مخاطب قرار می‌دهد
ثبت سفارش

EMBASE

این بانک اطلاعاتی یک جایگزین خوب برای PubMed است که پوشش دهنده تحقیقات بین الملل در زمینه بیماری‌ها و خصوصا تحقیقات دارویی از سال 1974 می‌باشد. در حال حاضر این بانک اطلاعاتی شامل 15 میلیون رکورد است.
ثبت سفارش

Cochrane Library

این بانک اطلاعاتی بر پایه مدارک و اسناد پزشکی در رابطه با رویکردهای درمانی و کلینیکی بنا شده است. این بانک اطلاعاتی شامل 6 زیرمجموعه می‌باشد.
ثبت سفارش

TOXNET

TOXNET یک پورتال با دسترسی عمومی است که شامل مطالبی در رابطه با سم‌شناسی، مواد شیمیایی خطرناک و زیست توده‌های خطرناک می‌باشد.
ثبت سفارش

LILACS

LILACS شامل فهرست جامعی از متون علمی و پزشکی در آمریکای لاتین و کارائیب است که بالغ بر 800 ژورنال در آن ایندکس شده است. در این پایگاه اطلاعاتی می‌توانید به سه زبان انگلیسی، اسپانیایی و پرتغالی سرچ کنید.
ثبت سفارش

Trip pro

یک موتور جستجوی بالینی است که برای دسترسی به نتایج تحقیقات پزشکی پایه گذاری شده است. به علاوه این پایگاه اطلاعاتی به جستجو در منابع مبتنی بر شواهد بررسی‌های سیستماتیک، دستورالعمل‌ها، پرسشنامه‌های بالینی، بانک اطلاعاتی تصاویر پزشکی، کتاب‌های الکترونیک و اطلاعات بیمار می‌پردازد.
ثبت سفارش

Access Anesthesiology

شامل فیلم‌ها، نمودارها، جداول، دستورالعمل‌ها و کتاب‌های درسی در زمینه کنترل درد، مراقبت‌های ویژه و داروهای بعد از عمل می‌باشد.
ثبت سفارش

Access Emergency Medicine

این بانک اطلاعاتی آموزش پزشکی اورژانس را شامل می‌شود. یک منبع آنلاین برای آموزش پزشکی است که به تسریع روند تشخیص و درمان کمک می‌کند.
ثبت سفارش

Access Medicine

شامل کتاب‌‌های درسی اصلی ، اخبار و منابع آموزش پزشکی می‌باشد
ثبت سفارش

Scopus

یکی از نمایه‌های استنادی معتبر و شناخته‌ شده ‌است که اطلاعات کتاب‌شناختی حدود ۶۰ میلیون سند را در خود جمع‌آوری کرده‌است. اسکوپوس اطلاعات محصولات حدود ۵هزار ناشر علمی را از سراسر جهان در خود جای داده ‌است. در مجموع اسکوپوس اطلاعات ۱۶ هزار و پانصد مجله علمی پژوهشی را در خود نمایه کرده‌ است. اسکوپوس یکی از محصولات الزویر است که استفاده از اطلاعات آن نیاز به اشتراک و پرداخت هزینه دارد. اسکوپوس همه حیطه‌های علوم که شامل علوم زیستی، فیزیک و شیمی و علوم اجتماعی می‌شود را در برمی‌گیرد.
ثبت سفارش
DOAJ

DOAJ

دواج یکی از پایگاه‎‌های بین‎ المللی جهت نمایه‎‌سازی مجلات با دسترسی باز است که تمامی موضوعات علمی و پژوهشی را پوشش می‎‌دهد و امکان دسترسی مقالات نمایه شده را به صورت رایگان فراهم می‎‎‎کند. مجلات این پایگاه به صورت رایگان، تمام متن و بدون محدودیت، در دسترس می‎‎‎‎‌باشند. DOAJ سازمانی عضوپذیر است و اعضای آن در سه دستۀ اصلی طبقه‌بندی می‌شوند: ناشر، عضو عادی و حامی.
ثبت سفارش
COPE

COPE

کمیته بین المللی اخلاق نشر به انگلیسی Committee on Publication Ethics یک انجمن بین‌المللی برای سردبیران و مجلات داوری همتا برای بحث در خصوص تمام جنبه‌های اخلاق نشر است. کمیته توصیه‌هایی در خصوص تمامی جوانب اخلاق نشر برای مجلات و انتشارات فراهم می‌آورد و بالاخص به نحوه برخود با سوء رفتارها در زمینه تحقیقات و انتشارات می‌پردازد. این کمیته به بررسی مسائل فردی نمی‌پردازد ولی در عوض سردبیران را تشویق می‌کند که از بررسی موارد توسط یک گروه مناسب اطمینان حاصل کنند . کوپ ، دستورالعمل‌ها و پیشنهادهایی را برای سردبیران و ناشران و داوران مجلات تهیه کرده ‌است که هنگام برخورد با انواع سوءرفتارهای پژوهشی می‌توانند از آن کمک بگیرند و طبق آن رفتار کنند. این کمیته همچنین دارای سمینارهای سالانه و آموزش‌های الکترونیک برای سردبیران تازه کار است.
ثبت سفارش
Access Pharmacy

Access Pharmacy

شامل کتابهای اصلی و منابع مرجع در داروسازی و داروسازی است. این یک منبع یک برنامه درسی آنلاین است که برای آموزش داروسازی طراحی شده است و شامل 24 کتاب اصلی و مرجع در داروخانه و داروسازی است
ثبت سفارش
Scroll to top

نگارش تخصصی متاآنالیز

با کد تخفیف metaz سفارش تو ثبت کن