چنانچه در ثبت سفارش از طریق سایت مشکل داشتید، لطفا مقاله خود را به همراه انتخاب نوع سفارش و شماره موبایل، به ایمیل ما ارسال کنید تا پیش فاکتور دریافت نمائید.

نگارش کاورلتر

نگارش کاورلتر

کاورلتر چیست؟

 کاورلتر یا معرفی نامه (Cover Letter)، نوشته‌ای است که همراه با رزومه آن را می‌فرستید. این نوشته کوتاه و چندخطی به شما این امکان را می‌دهد که درخواست تحصیلی و شغلی‌تان را بهتر ارائه دهید؛ به طوری که رزومه شما در ذهن کارفرما بماند. علاوه بر این، محققان و دانشجویان پس از نوشتن مقاله یا هر نوشته علمی دیگری آن را برای چاپ در یکی از مجلات معتبر و ترجیحاً با ایمپکت فاکتور بالا ارسال می‌کنند. این نوشته‌ها معمولاً با یک نامه همراه هستند که کاورلتر نام دارد. کاورلتری که شما به همراه مقاله خود برای یک مجله ارسال می‌کنید، به عنوان شانسی برای سخن گفتن در رابطه با مقاله و افزایش شانس پذیرش نوشته علمی شما به شمار می‌رود.

اهمیت نگارش کاورلتر

کاورلتری که به همراه مقاله خود برای ژورنال‌های مختلف ارسال می‌کنید، بسیار حائز اهمیت است. کاورلتر در اصل به این علت طراحی شده است که ویراستار و سردبیر مقاله را تحت تاثیر قرار دهد و ویراستار نوشته شما را برای بررسی‌های بیشتر جهت چاپ در مجله به ناشران ارسال کند. این نامه علت مناسب بودن مقاله‎تان برای چاپ شدن در مجله را بیان می‎کند و مهم‌ترین یافته‌های تحقیقات شما را ذکر می‎کند. همچنین کاورلتری که همراه با رزومه ارسال می‎کنید، اولین مدرکی است که توسط مسئولان مربوطه بررسی می‌شود و مشخص می‌کند که آیا بررسی مابقی مدارک تحصیلی افراد نظیر رزومه تحصیلی یا آکادمیک، توصیه‌نامه استادان دانشگاه مبدأ، مقالات علمی و … ارزش صرف وقت دارد یا خیر. بنابراین نگارش صحیح آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

نگارش کاورلتر

کاورلتر باید با رعایت استانداردهای نگارشی انجام شود. پس چنانچه برای انجام صحیح آن به راهنمایی و مشاوره نیاز داشتید حتما با ما تماس بگیرید. همچنین برای نگارش کاورلتر توسط ما در سامانه ثبت نام و ثبت سفارش کنید.

حریم خصوصی و امنیت مقالات و اطلاعات

ضامن سلامتی از اطلاعات مشتریان شامل اسرار پژوهشی، حقوقی، مشخصات شخصی، فایل‌ها و … حفاظت و حراست می کند. به شما اطمینان می دهیم اطلاعات و مقاله شما برای ما محرمانه تلقی می شود و هیچ گونه سو استفاده از موارد فوق صورت نمی ‌پذیرد.

ثبت سفارش

لطفا در سامانه ثبت نام کنید و وارد پنل کاربری خود شوید. از قسمت تیکت ها، درخواست خود را به همراه توضیحات لازم و فایل مقاله ارسال کنید. کارشناسان ما فایل شما را بررسی و برآورد هزینه می کنند. فاکتور و مدت زمان انجام کار برای شما ارسال می شود. پس از پرداخت فاکتور، کار شما ارجاع می شود. چنانچه برای ثبت سفارش نیاز به راهنمایی دارید، لطفا به اینجا مراجعه کنید یا با شماره 05138414499 داخلی 101 تماس بگیرید.

Scroll to top

نگارش تخصصی متاآنالیز

با کد تخفیف metaz سفارش تو ثبت کن