چنانچه در ثبت سفارش از طریق سایت مشکل داشتید، لطفا مقاله خود را به همراه انتخاب نوع سفارش و شماره موبایل، به ایمیل ما ارسال کنید تا پیش فاکتور دریافت نمائید.

ویراستاری فارسی

ویراستاری فارسی

به فرایند آماده‌سازی محتوا برای قراردادن آن در اختیار مخاطبان ویرایش می‌گویند. ویراستاری فارسی مقاله به معنی اصلاح و برطرف نمودن اشتباهات نگارشی و دستوری و ایجاد انسجام و یکپارچگی در متن مقاله می‎باشد. مجلات علمی استانداردهای بسیار بالایی از نظر کیفیت نگارش مقالات دارند و این موضوع یکی از عوامل بسیار مهم در عدم پذیرش مقالات می‎باشد. بنابراین علاوه بر محتوای علمی، نگارش و خوانایی متن، سردبیر و داور مجله را در برخورد اول تحت تاثیر قرار می‌دهد.

اهمیت ویراستاری فارسی

از آنجاییکه مقالات فارسی در بسترهای مختلف چاپ و نشر قرار می‎گیرند به ویراستاری نیازمند هستند. همچنین نیاز به ویرایش گام مهمی است که هرگز نباید از فرایند تولید محتوا پاک ‌شود. ویراستاری فارسی باعث روان‌ترشدن متون و مقالات می‌شود و به انتقال بهتر پیام‌های متن کمک می‌کند. همچنین نشان می‌دهد که کار ارزشمندی با صرف وقت و تخصص برای ارائه صورت گرفته است. نوشته‌ای که حاوی اشتباهات و غلط‌های نگارشی است، پیش از هر چیز، اعتبار خود را در نگاه مخاطب مخدوش می‌کند. پس ویراستاری امری کاملا ضروری است.

ویراستاری فارسی مقالات در ضامن سلامتی

در ضامن سلامتی تمامی مقالات از نظر ظاهری، محتوایی، دستوری و زبانی ویرایش می‎شوند. پس تمامی انواع ویرایش در ویراستاری فارسی اعمال می‎گردد. در این نوع ویراستاری ابتدا پاراگراف‌بندی‌ها، رعایت رسم‌الخط صحیح کلمات، بهبود انسجام ظاهری نوشته‌ها و مقالات (ویرایش ظاهری)، سپس محتوا و مفاهیم استفاده‌شده در متن مقاله بررسی می‌شوند (ویرایش محتوایی) و در نهایت رعایت دستور زبان و قواعد زبان فارسی (ویرایش دستوری و زبانی) انجام می‌گیرد.

نحوه محاسبه هزینه ویراستاری زبان انگلیسی مقاله

 از محتوای مقاله فقط بخش رفرنس ها و منابع از روند محاسبه تعداد کلمات حذف می شوند. مابقی بخش ها، نمودارها، جداول و … در تعداد کلمات محاسبه می شوند. بنابراین چنانچه تمایل دارید بخش خاصی از مقاله ویرایش نشود حتما آن قسمت را از مقاله حذف کرده یا در قسمت توضیحات پنل کاربری خود در سامانه ثبت سفارش ذکر نمایید.  هزینه ویرایش براساس تعداد کلمات هر متن مشخص می‌شود. بر اساس اینکه متن و مقاله فارسی کلا چند کلمه است، قیمت نهایی آن تعیین می‌گردد.

حریم خصوصی و امنیت مقالات و اطلاعات

ضامن سلامتی از اطلاعات مشتریان شامل اسرار پژوهشی، حقوقی، مشخصات شخصی، فایل‌ها و … حفاظت و حراست می کند. به شما اطمینان می دهیم اطلاعات و مقاله شما برای ما محرمانه تلقی می شود و هیچ گونه سو استفاده از موارد فوق صورت نمی ‌پذیرد.

ثبت سفارش

لطفا در سامانه ثبت نام کنید و وارد پنل کاربری خود شوید. از قسمت تیکت ها، درخواست خود را به همراه توضیحات لازم و فایل مقاله ارسال کنید. کارشناسان ما فایل شما را بررسی و برآورد هزینه می کنند. فاکتور و مدت زمان انجام کار برای شما ارسال می شود. پس از پرداخت فاکتور، کار شما ارجاع می شود. چنانچه برای ثبت سفارش نیاز به راهنمایی دارید، لطفا به اینجا مراجعه کنید یا با شماره 05138414499 داخلی 101 تماس بگیرید.

Scroll to top

نگارش تخصصی متاآنالیز

با کد تخفیف metaz سفارش تو ثبت کن