چنانچه در ثبت سفارش از طریق سایت مشکل داشتید، لطفا مقاله خود را به همراه انتخاب نوع سفارش و شماره موبایل، به ایمیل ما ارسال کنید تا پیش فاکتور دریافت نمائید.

ویرایش و اصلاح پروپوزال پژوهشی

ویرایش و اصلاح پروپوزال پژوهشی

پروپوزال چیست؟

پروپوزال، طرح تحقیق است و در واقع ماكت و اسكلتي از كار اصلي می باشد. پروپوزال طرح اولیه و پیشنهادی تحقیق است اما اصل تحقیق نیست. پژوهشگری که قصد تحقیق دارد، ابتدا باید برای پژوهش مورد نظر خود طرح تحقیق یا پروپوزال بنویسد. پروپوزال همان نقشه انجام تحقیق است و راهنمای محقق برای عملیاتی کردن و اجرای تحقیق می باشد.

به عبارت دیگر چنانچه دانشجویی عنوان پژوهش خود را درست انتخاب کرده باشد و تمامی ارکان و اجزاء پروپوزال به ویژه طرح مسئله، اهمیت و ارزش تحقیق، تاریخچه مطالعات، اهداف و غیره را به طور دقیق و کامل تهیه کرده باشد، در انجام پژوهش با مشکل، سر درگمی و ابهام روبرو نخواهد شد. همچنین اگر پژوهشگری طرح تحقیق خود را روشن، دقیق و کامل نوشته باشد، بیش از نیمی از رساله یا پایان نامه خود را به انجام رسانده است. در نهایت پروپوزال باید توسط استاد راهنما، هیات دانشکده یا داوران تایید و تصویب شود تا دانشجو بتواند فعالیت بر روی پروژه تحقیقاتی خود را آغاز کند.

ویرایش و اصلاح پروپوزال پژوهشی در ضامن سلامتی

نگارش پایان نامهکارشناسی ارشد و رساله دکتری مهم ترین مراحل در این دو مقطع تحصیلی می باشند. داوطلبانی که قصد تهیه پروپوزال یا پایان نامه را دارند با رعایت اصول کلی و دسترسی به منابع معتبر می توانند با خیال آسوده شروع به نگارش آن ها نمایند. ضامن سلامتی در این زمینه و به ویژه در زمینه ویرایش و اصلاح پروپوزال پژوهشی و پایان نامه به علاقه مندان مشاوره های تخصصی ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پروپوزال، پایان نامه و رساله می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

حریم خصوصی و امنیت مقالات و اطلاعات

ضامن سلامتی از اطلاعات مشتریان شامل اسرار پژوهشی، حقوقی، مشخصات شخصی، فایل‌ها و … حفاظت و حراست می کند. به شما اطمینان می دهیم اطلاعات و مقاله شما برای ما محرمانه تلقی می شود و هیچ گونه سو استفاده از موارد فوق صورت نمی ‌پذیرد.

ثبت سفارش

لطفا در سامانه ثبت نام کنید و وارد پنل کاربری خود شوید. از قسمت تیکت ها، درخواست خود را به همراه توضیحات لازم و فایل مقاله ارسال کنید. کارشناسان ما فایل شما را بررسی و برآورد هزینه می کنند. فاکتور و مدت زمان انجام کار برای شما ارسال می شود. پس از پرداخت فاکتور، کار شما ارجاع می شود. چنانچه برای ثبت سفارش نیاز به راهنمایی دارید، لطفا به اینجا مراجعه کنید یا با شماره 05138414499 داخلی 101 تماس بگیرید.

Scroll to top

نگارش تخصصی متاآنالیز

با کد تخفیف metaz سفارش تو ثبت کن