چنانچه در ثبت سفارش از طریق سایت مشکل داشتید، لطفا مقاله خود را به همراه انتخاب نوع سفارش و شماره موبایل، به ایمیل ما ارسال کنید تا پیش فاکتور دریافت نمائید.

مقالات علمی

مقالات علمی

مقالات علمی نشان‎دهنده علاقه دانشجو به انجام کار تحقیقاتی و میزان جدیت وی در انجام آن می‎باشد. به تجربه ثابت شده‎است که دانشجویانی که دارای مقالات علمی هستند، شانس بالاتری برای دریافت پذیرش در مقاطع بالای تحصیلی به ویژه در مقطع دکترا دارند. به همین دلیل داشتن مقاله علمی هم به دانشجویان کارشناسی و هم به دانشجویان کارشناسی ارشد توصیه می‎شود، اما دانشگاه‎ها از دانشجویان کارشناسی ارشد انتظار بیشتری برای داشتن مقاله دارند. به همین دلیل چنانچه دانشجوی کارشناسی ارشد هستید و قصد ادامه‎ی تحصیل در مقطع دکترا را دارید، در چاپ مقالات علمی کوشش جدی نمایید.

مقالات علمی معمولا در کنفرانس‎ها و ژورنال‎ها چاپ می‎شوند. از نظر اعتبار تمام کنفرانس‎ها و ژورنال‎ها یکسان نیستند و کیفیت مقالاتی که در آنها چاپ می‎شود بسیار متفاوت است. توجه داشته باشید که وقتی برای ادامه تحصیل در دانشگاه‎های خارج از کشور اقدام می‎کنید، کسی معمولا مقالات شما را نخواهد خواند، بلکه تعداد مقالات شما و اعتبار جایی که مقالات شما در آن چاپ شده‎است، معیار ارزشیابی خواهد بود. بنابراین سعی کنید که مقالات خود را به کنفرانس‎ها و ژورنال‎هایی که از نظر کیفی در سطح بالاتری قرار دارند ارسال نمایید.

 

مقالات علمی

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top

نگارش تخصصی متاآنالیز

با کد تخفیف metaz سفارش تو ثبت کن