چنانچه در ثبت سفارش از طریق سایت مشکل داشتید، لطفا مقاله خود را به همراه انتخاب نوع سفارش و شماره موبایل، به ایمیل ما ارسال کنید تا پیش فاکتور دریافت نمائید.

چگونه شانس چاپ مقاله خود را در مجلات علمی افزایش دهیم؟

چگونه شانس چاپ مقاله خود را در مجلات علمی افزایش دهیم؟

  1. ابتدا مقاله خود را جهت پیش داوری برای یکی از خبرگان این فن ارسال نمایید تا از نظر متدلوژی و نگارش علمی بررسی گردد و نقاط ضعف مقاله شما مشخص گردد. در صورت تمایل موسسه ضامن سلامتی امکان مشاوره و داوری اولیه مقالات علمی با همکاری موسسات تحقیقاتی خارج از کشور را دارا می‎باشد.
  2. اگر به زبان انگلیسی تسلط کافی ندارید مقاله خود را به زبان فارسی نگارش کرده و سپس معادل انگلیسی کلمات تخصصی رشته خود را در پرانتز کنار کلمه بنویسید، سپس متن خود را برای ترجمه ارسال نمایید. با انجام اینکار مترجم می‎تواند با کیفیت ترین ترجمه علمی را در اختیار شما قرار دهد.
  3. مقاله خود را حتما پس از ترجمه برای یک ویراستار Native ارسال نمایید. مهم نیست که مترجم شما چقدر به زبان انگلیسی مسلط باشد. تجربه نشان داده است ارسال برای یک ویراستار Native می‎تواند کیفیت گرامری مقاله را بسیار افزایش دهد. معمولا مقالات ایرانیان به دلیل مشکلات گرامری و ساختار زبانی از سوی مجلات رد می‎شوند.
  4. در تهیه Cover Letter و Title Page بیشترین دقت و وسواس را به خرج دهید. زیرا اولین مواردی هستند که توسط داوران و سردبیر مورد توجه قرار می‎گیرند.
  5. چکیده مقاله را تا حد امکان با دقت تهیه و تنظیم نمایید زیرا اصلی‎ترین بخش مقاله که مورد توجه داوران می‎باشد چکیده است.
  6. حتما فرمت ساختاری مقالات مجله را رعایت کنید. در صورت تمایل موسسه ضامن سلامتی قادر به انجام اینکار جهت استاندارد سازی مقالات شما می‎باشد.
  7. در انتخاب مجله دقت کنید.

 

 

چگونه شانس چاپ مقاله خود را در مجلات علمی افزایش دهیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top