خدمات ویژه پژوهشگران

موسسه ضامن سلامتی با کادری علمی و متخصص، خدمات پژوهشی ویژه‌ای را به دانشجویان، پژوهشگران و اساتید دانشگاه ارائه می‌دهد. این خدمات با کیفیت بالا و براساس اصول استاندارد پژوهش انجام می‌گیرد.

ترجمه فارسی به انگلیسی + ادیت

ترجمه فارسی به انگلیسی + ادیت

ترجمه تخصصی مقالات علوم پزشکی به زبان انگلیسی با رعایت کلیه اصول نگارش علمی و همچنین رعایت واژه‌های تخصصی برای پژوهشگران دانشگاهی

هر واژه 230 تومان (نرمال) - هرواژه 330 تومان (فوری)
ثبت سفارش
داوری تکنیکی

داوری تکنیکی

در این خدمت مقاله علمی توسط یک فرد با مدرک دکتری تخصصی داوری شده و کلیه اشتباهات و ایرادات ساختاری آن مانند پیش از داوری همتا اصلاح می گردد. این خدمت شامل اصلاح ساختار مقاله علمی، درج بخش های لازم مقاله علمی، اصلاح آمار، تصاویر و نمودارها می‌باشد.

550 تا 700 هزار تومان
ثبت سفارش
ویراستاری انگلیسی

ویراستاری انگلیسی

ویراستاری انگلیسی یکی از مهمترین خدمات موسسه است که به صورت حرفه‌ای و توسط ویراستاران تخصصی صورت می‌گیرد. این خدمت شامل اصلاح گرامر، علامت گذاری، انتخاب واژه های تخصصی، روانی متن و همچنین بیان صحیح است.

هر واژه 181 (طرح طلایی) - هر واژه 231 تومان (فوری)
ثبت سفارش
ترجمه فرانسوی

ترجمه فرانسوی

ترجمه تخصصی مقالات علوم پزشکی به زبان فرانسوی با رعایت کلیه اصول نگارش علمی و همچنین رعایت واژه‌های تخصصی برای پژوهشگران دانشگاهی

هر واژه 355 تومان
ثبت سفارش
صفحه آرایی

صفحه آرایی

در دپارتمان طراحی و صفحه آرایی شرکت، اموري از جمله بررسي تصاوير و ارتقاي کيفيت آن‌ها، ارائه چيدمان و طراحي خاص صفحات پایان‌نامه و مقاله براساس نيازها و ساختار دانشگاه و مجله، با کيفيت بالا انجام می‌‎شود.

هر صفحه 19.000 تومان
ثبت سفارش

اصلاح رفرنس

صحت منابع مقالات را می‌توان با به کارگیری نرم‎افزارهای مربوطه و یا به صورت دستی بررسی نمود و به فرمت از پیش تعیین شده مجله تنظیم نمود.

هر رفرنس 2.900 تومان
ثبت سفارش
بررسی سرقت ادبی

بررسی سرقت ادبی

بررسی از نظر سرقت علمی یا (Plagiarism) بسیار ضروری است و مجلات را از درگیری در امور حقوق ناشی از آن رهایی می‌بخشد. شرکت ضامن سلامتی به کمک معتبرترین و به‎‌روزترین نرم افزارهای تشخیص پلاژیاریسم (نرم افزار Ithenticate) میزان سرقت ادبی هر مقاله را مشخص می‌نماید.

هر مقاله 82.000 تومان
ثبت سفارش
تجزیه و تحلیل آماری

تجزیه و تحلیل آماری

تحلیل داده عبارتست از روند به دست آوردن داده جدید و تبدیل آن به اطلاعاتی مفید در جهت تصمیم‌گیری کاربران. آنالیز آماری شامل ورود داده‌‎ها از پرسشنامه و تجزیه و تحلیل آماری و ارائه آن در قالب جداول آماری مانند جدول فراوانی نمودارها و غیره می‌باشد.

1.030.000 - 630.000 تومان
ثبت سفارش
اصلاح ساختار

اصلاح ساختار

وجود یکپارچگی در روش نگارش عنوان، نام نویسندگان و وابستگی علمی آن‌ها، چکیده، متن مقاله، منابع و ... نقش مهمی در نمایه شدن مجله در پایگاه‌های معتبر دارد. این امر توسط پژوهشگران شرکت ضامن سلامتی انجام می‌گیرد.

1.230.000 - 815.000 تومان
ثبت سفارش
پاسخ به داوری

پاسخ به داوری

نظرات داور مجلات به دقیق ترین وجه ممکن پاسخ داده می‌شود.

7700.000 - 440.000 تومان
ثبت سفارش
طراحی پوستر همایش

طراحی پوستر همایش

طراحی پوستر جهت شرکت در همایش‌ها بر طبق آخرین متد روز دنیا.

هر پوستر 285.000 تومان
ثبت سفارش
ثبت مقاله و پاسخ داوران

ثبت مقاله و پاسخ به داوران

انتخاب مجله مناسب و ثبت مقاله در مجله، پاسخ به داوری و اصلاح ایرادات داوران، تهیه cover letter مناسب و تهیه نامه‌ی اصلاحیه مقاله.

متغیر
ثبت سفارش
ثبت کلینیکال

ثبت کلینیکال

ثبت کارآزمایی‌های بالینی توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) می‌باشد. عمده‌ترین فواید آن عبارتند از: رعایت اصول اخلاقی و ادای دین به بیمارانی که در این مطالعات شرکت می‌کنند، کمک به ارتقای اعتبار داده‎‌های تولید شده، مساعدت به پزشکان در تفسیر کارآزمایی‌های بالینی و ... .

440.000 تومان
ثبت سفارش
نگارش پروپوزال

تهیه چکیده گسترده مقالات

تهیه خلاصه‌ای گزیده و کوتاه از متن مقاله که شامل نکات اساسی آن باشد.

هر مقاله 500.000 تومان
ثبت سفارش
ترجمه فارسی

ویراستاری ادبی فارسی

این خدمت شامل اصلاح قواعد زبانی، علامت گذاری، انتخاب واژه‌های تخصصی، روانی متن و همچنین بیان صحیح است.

هر کلمه 60 تومان
ثبت سفارش
اصلاح رزومه

تهیه روزمه علمی

ارائه رزومه علمی مناسب، یکی از مهمترین امور در ارنقای علمی و تحصیلی در مقاطع مختلف تحصیلی است. زیرا مهمترین ملاک تصمیم‌گیری در استخدام و پذیرش است.

متغیر
ثبت سفارش

ایجاد اکانت لینکدین

لینکدین یکی از معتبرترین شبکه‌های اجتماعی علمی است که عضویت و فعالیت در آن جایگاه بسیار ویژه‌ای برای پژوهشگران و متخصصان ایجاد می‌نماید.

متغیر
ثبت سفارش

نگارش Cover letter

نوشتن کاور لتر مناسب برای مقاله برای سردبیر مجله مورد نظر با رعایت کلیه نکات فنی لازم برای پذیرش مقاله.

متغیر
ثبت سفارش

اخذ پذیرش تحصیلی

کمک به اخذ پذیرش تحصیلی در مقاطع پژوهشی (ارشد و دکتری) با راهنمای پژوهشی، آموزش مهارت‌های لازم و هدایت تحصیلی صحیح به همراه معرفی فرصت‌ها

متغیر
ثبت سفارش

طراحی و ویرایش تصاویر علمی

طراحی و اصلاح تصاویر علمی، نمودارها و گراف‌ها به صورت دقیق و با کیفیت برای ارائه در مقالات براساس داده‌ها و متناسب با یافته‌های آماری و ویژگی‌های مجلات علمی

متغیر
ثبت سفارش

ویرایش و اصلاح پروپوزال پژوهشی

ویرایش و اصلاح پروپوزال‌های پژوهشی جهت اخذ رضایت استاد راهنما و دانشگاه با رعایت اصول پژوهشی و کمیته‌های دانشگاهی

متغیر
ثبت سفارش

ایجاد یا اصلاح اکانت‌های پژوهشی

امروزه ایجاد پروفایل پژوهشی در ORCID، Google Scholar و یا SCOPUS یکی از ضروریات برای هر پژوهشگر دانشگاهی است. اما این خدمات به راحتی توسط موسسه انجام می‌گیرد.

برای هر اکانت 275.000 تومان
ثبت سفارش

داوری همتا

یکی از خدمات مورد نیاز مجلات، داوری همتا است که برای مقالات ارسالی به مجله مورد نیاز است و این خدمت بسیار وقتگیر و زمانبر است. اما این خدمت به آسانی قابل برون‌سپاری به موسسات معتبری مانند ضامن سلامتی می‌باشد.

350.000 - 120.000 تومان
ثبت سفارش

تهیه پرسشنامه‌های مختلف پژوهشی

تهیه پرسشنامه‌های روا و پایا و همچنین فرم رضایتنامه بیمار و انواع پرسشنامه‌های دیگر پژوهشی از جمله خدمات موسسه است که توسط کارشناسان ورزیده و خبره انجام می‌گیرد. همچنین امکان جمع‌آوری داده‌ها و استخراج آن‌ها نیز وجود دارد.

متغیر
ثبت سفارش
بازگشت به بالا
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس